Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Burnout Legends | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręcznościowa

Premiera w Polsce: 2005-09-16

Wersja: angielska

Developer: Criterion Studios

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 79.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation Portable | wydanie: Platinum | sklep: chwilowo brak

Burnout Legends

Zapnij pasy. To będzie naprawdę ostra jazda.

Najszybsza i najbardziej niebezpieczna seria gier wyścigowych na konsole już wkrótce pojawi się w wersji na przenośną PSP. A wszystko za sprawą Burnout Legends.

Burnout Legends to esencja najlepszych cech niesamowitej serii wyścigowych gier akcji. Obecna w tej grze samochodowa anarchia będzie połączeniem niewyobrażalnych prędkości i totalnej destrukcji z rozbudowanymi cechami, dostępnymi wyłącznie w wersji na konsolę PSP.

Niebezpiecznie szybka, mobilna rozgrywka w Burnout Legends odbywać się będzie m.in. na trasach znanych z gier Burnout, Burnout 2: Point of Impact oraz Burnout 3: Takedown - przystosowanych specjalnie z myślą o agresywnej jeździe na PSP.

Burnout Legends to zupełnie nowy wymiar drogowego szaleństwa. W grze dostępnych jest wiele nowych samochodów oraz bonusów do odblokowania. Dziewięć klasycznych trybów rozgrywki przeprojektowano dla potrzeb przenośnej konsoli - obecne będą m.in. Crash, Burning Lap oraz Pursuit i Eliminator.

Gracze mogą się również spodziewać wielu godzin emocjonującej zabawy wieloosobowej poprzez WiFi. Burnout Legends to szeroki wachlarz opcji dla wielu graczy, możliwość rozgrywania mistrzostw, a także system GameShare, dzięki któremu będzie można grać ze znajomymi przy użyciu jednego egzemplarza gry na nośniku UMD.

Główne cechy

Zawrotna prędkość:

Burnout Legends to typowa dla tej serii, oszałamiająca prędkość oraz intensywność doznań. To będą najszybsze i najbardziej niebezpieczne wyścigi dostępne na przenośną PSP. A nawet więcej...

Wszystko co najlepsze:

Burnout Legends oferuje m.in. najlepsze trasy z poprzednich części tej wspaniałej serii. Zaprojektowano je od nowa, z uwzględnieniem specyfiki PSP, a więc agresywna jazda i totalna destrukcja gwarantowane.

Bezprzewodowa rozgrywka wieloosobowa:

Teraz gracze mogą eliminować swoich znajomych bezprzewodowo za pośrednictwem WiFI. Cztery osoby jednocześnie będą rozkoszować się wieloosobową rozgrywką w trybach Race, Crash, Pursuit oraz Road Rage.

Własne mistrzostwa:<

Tryb bezprzewodowej rywalizacji w Burnout Legends umożliwia tworzenie serii wyścigowych rozgrywek wieloosobowych. Gracze będą więc skupieni przede wszystkim na trasie, a nie na uciążliwym wyszukiwaniu pojedynków.

Niespodzianki do odblokowania:

Każdy egzemplarz Burnout Legends zawiera 5 losowo wybranych samochodów do odblokowania. Dodatkowych 20 można zdobyć podczas rozgrywki wieloosobowej ze znajomymi za pośrednictwem WiFi.

Game Share:

Możliwość przesłania znajomemu trasy Burnout Legends. Tak więc można grać razem przy użyciu jednego egzemplarza na płycie UMD.

Tryb kraksy:

Tego nie mogło zabraknąć! Zupełnie nowy system punktacji motywuje graczy do powodowania jak najbardziej przemyślanych karamboli. Kraksy w Burnout Legends są efektowne, niczym w filmach rodem z Hollywood.

Tryb pościgu:

Zostań policjantem! Wsiadaj za kierownice zupełnie nowych pojazdów policyjnych i baw się w kotka i myszkę przy niewyobrażalnych prędkościach.

Tryby gry:

Burnout Legends to zabawa na wiele rozmaitych sposobów. Dostępnych jest dziewięć trybów rozgrywki - Crash, Pursuit, Burning Lap, Road Rage, Eliminator, Race, Time Attack, Legends Face-Off oraz Legends GP.

Typowa dla mistrzostw struktura rozgrywek:

Zupełnie nowy system gwarantuje częste nagradzanie za postępy w grze, dzięki czemu wprost nie można oderwać się od mobilnej akcji na najwyższym poziomie.

Wersje Burnout Legends, akcesoria itp.: NDS

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM