Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Command & Conquer 3: Kane's Wrath | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: strategiczna

Premiera w Polsce: 2008-06-27

Wersja: angielska

Developer: EA Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 139.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Przygotuj się na gniew Kane'a w pierwszym dodatku do gry Command & Conquer 3.

W imię Kanea powróć do świata tyberium i rozegraj epicką kampanię dla jednego gracza.

Przeżyj historię ostatnich dwudziestu lat Bractwa Nod. Akcja gry obejmuje okres od momentu odrodzenia Bractwa po II wojnie o tyberium, przez tragiczne wydarzenia III wojny o tyberium, aż po czasy powojenne. Historię obrazują wysokiej jakości sekwencje wideo z gwiazdorską obsadą. W roli despotycznego przywódcy Bractwa Nod ponownie występuje Joe Kucan, który przez ostatnich dziesięć lat odgrywał postać Kanea w grach z serii Command & Conquer.

W Command & Conquer 3: Gniew Kanea pojawia się nowy tryb umożliwiający zakładanie baz, budowanie zróżnicowanych armii i atakowanie wrogów na globalną skalę. Decydujący wpływ na losy rozgrywki mają oczywiście Twoje zdolności przywódcze i odpowiednia taktyka. Nowością w grze jest sześć odłamów armii podstawowych, a także wiele jednostek, struktur i mocy dla wojsk GDI, Bractwa Nod oraz tajemniczej frakcji Scrin.

Command & Conquer 3: Gniew Kanea w wersji na konsolę Xbox 360 oferuje rewolucyjny interfejs opracowany specjalnie z myślą o graczach konsolowych, którzy dzięki zupełnie nowemu sposobowi kontrolowania strategii czasu rzeczywistego mogą za pomocą gałki analogowej wydawać rozkazy dotyczące budowy, rozmieszczenia jednostek i ataku.

Najważniejsze cechy

Obszerna kampania

Kane powraca w roli głównego bohatera nowej kampanii dla jednego gracza. Znajdziesz się w epicentrum wydarzeń rozciągających się na przestrzeni dwudziestu lat - począwszy od odrodzenia Bractwa Nod po drugiej wojnie o tyberium, poprzez dramatyczną historię trzeciej wojny o tyberium, a kończąc na tym, co stało się po jej zakończeniu. Pomóż Bractwu rozwijać się w okresie przed i po wydarzeniach znanych z Command & Conquer 3 Wojny o tyberium.

Globalny podbój

Przejmij kontrolę w całkowicie nowym trybie podboju. Rozmieść swoje siły w strategicznych miejscach, a następnie prowadź wojnę dzięki szybkiej, płynnej i szalonej rozgrywce taktycznej, z której znana jest seria Command & Conquer. Planuj strategię na poziomie planetarnym oraz prowadź wojnę totalną na lądzie.

Transmisje wideo na żywo

Bądź świadkiem odrodzenia Bractwa, dzięki ekscytującym sekwencjom filmowym w wysokiej rozdzielczości. W roli ogarniętego megalomanią przywódcy Bractwa Nod występuje legendarny Joe Kucan. W pozostałych rolach m.in. Natasha Henstridge (trylogia Gatunek) i Carl Lumbly (serial Agentka o stu twarzach).

Nowe jednostki epickie

Siej totalne spustoszenie, korzystając z niesamowitej siły ognia nowych jednostek. Rozwijaj je w trakcie gry za pomocą ulepszeń, a następnie rozmieszaj na polu bitwy w globalnym trybie podboju. Na zakończenie dokonaj oblężenia i eksterminacji wroga.

Poprowadź do zwycięstwa swoją armię

Dzięki nowym jednostkom, strukturom i umiejętnościom każdej z trzech frakcji, Wojny o tyberium nigdy nie będą takie same. Niszcz wrogów na lądzie i w powietrzu!

Wyspecjalizowane odłamy armii podstawowych

Łącznie dostępnych jest sześć. Każdy wyposażony w wyjątkowe jednostki, moce i ulepszenia.

Rewolucyjny interfejs na Xbox 360

Kontroluj przebieg gry za pomocą całkowicie nowego interfejsu, stworzonego specjalnie z myślą o graczach konsolowych. Tworzenie armii, korzystanie z dostępnego wyposażenia oraz atakowanie przeciwników jest teraz niezwykle proste.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM