Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
FIFA 07 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2006-11-03

Wersja: angielska

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 99.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

FIFA 07

W tym sezonie wszystko zależy od Ciebie!

Mistrzostwa świata FIFA 2006 zakończone. Wrzawa wokół największego spektaklu piłkarskiego na Ziemi cichnie. Ronaldinho, Rooney i Kaka powrócili już do klubowej codzienności i są gotowi na kolejny sezon w grze EA SPORTS FIFA 07.

Wystarczy pierwszy gwizdek sędziego, byś poczuł się jak uczestnik meksykańskiej fali. Wszystko za sprawą jedynej w swoim rodzaju atmosfery piłkarskiego sezonu. W FIFA 07, kolejne mecze rozgrywane w domu i na wyjeździe wywołują coraz większy dreszczyk emocji.

Delektuj się wygraną z budzącym lęk rywalem i poczuj gorzki smak fatalnej porażki na własnym boisku. Stadionowy klimat i przechodzące po plecach ciarki - to Twoja drużyna walczy o kolejne miejsca w tabeli! Koniecznie wsłuchaj się w przyśpiewki i okrzyki prawdziwych kibiców, echem niosące się po murawie bez względu na pogodę czy porę dnia lub nocy.

Teraz możesz odmienić losy ulubionego klubu. Za sprawą nowego trybu rozgrywek online EA SPORTS Ligi Interaktywne (angielska Premier League, niemiecka Bundesliga, liga francuska i meksykańska) Twoja ulubiona drużyna zmierzy się ze swoimi rywalami kierowanymi przez zagorzałych kibiców. Rozgrywaj spotkania zgodnie z prawdziwym terminarzem i graj dokładnie wtedy, gdy gra Twój klub! Bacznie przyglądaj się postępom prowadzonej drużyny i pamiętaj, że to wyniki określają pozycję w tabeli ligowej. Dla chwały swojego zespołu teraz nawet wybiegasz na boisko!

Nowy system sztucznej inteligencji sprawia, że Twoja jedenastka podejmuje realistyczne decyzje, walczy zawzięcie o miejsce na boisku i podaje w profesjonalny sposób. W FIFA 07 całkowicie zmodernizowano silnik gry. Jeśli chcesz wygrać, musisz stosować prawdziwie piłkarską taktykę - dokonywać wyborów i myśleć jak prawdziwy zawodnik.

W ulepszonym trybie menedżera zaktualizowano cechy zawodników i ich zarobki. Zabawa jest więc bardziej autentyczna, a umiejętne zarządzanie piłkarzami przynosi namacalne efekty w postaci wyników i środków finansowych. Pamiętaj jednak, że tym razem konkurencyjni menedżerowie są lepszymi strategami w wyścigu o piłkarskie trofea.

Najważniejsze cechy

PIŁKARSKIE EMOCJE

Kibice żywo reagują na przebieg spotkań, a posiadanie piłki i gole są okazją do głośnych przyśpiewek. Jeśli akcja nie pójdzie gładko, usłyszysz donośny pomruk dezaprobaty. W międzyczasie, kamera skupia się na zawodnikach nie kryjących swoich uczuć.

LIGI INTERAKTYWNE

Reprezentuj ulubiony klub w rozgrywkach online i zmierz się z rywalami w trakcie całego sezonu angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, francuskiej League 1 lub meksykańskiej 1st Division. Grasz wtedy, gdy grają oni. Wygrywasz i prowadzisz ich do zwycięstwa. Przegrywasz i widzisz jak spadają na sam dół tabeli. W ramach cotygodniowych audycji sportowych możesz spodziewać się m.in. wywiadów z użytkownikami.

ULEPSZONA ROZGRYWKA

Poprawiono podawanie i zajmowanie pozycji. Ponadto, zawodnicy w realistyczny sposób przepychają się i zderzają walcząc o piłkę. Nowy model fizyki dokładnie odzwierciedla zmiany prędkości i odchylenia od toru lotu piłki oraz podkręcanie. Nie wspominając o zagrywkach popisowych i indywidualnym stylu gry gwiazd!

ROZGRYWAJ

Korzystając z lewego drążka analogowego nadajesz piłce rotację w przód lub wstecz. Zagrywki są bardziej kreatywne, a strzały finezyjne.

NOWA MECHANIKA STRZAŁÓW

Bardziej zaawansowany mechanizm wykonywania strzałów gwarantuje niespotykaną wcześniej kontrolę piłki i precyzję.

REALISTYCZNI BRAMKARZE

Autentyczna inteligencja, żywe reakcje oraz większa różnorodność wykonywanych ruchów.

ROZBUDOWANY TRYB MENEDżERA

Realizm do potęgi. Prawdziwe pieniądze, odkrywanie młodych talentów oraz reakcje prasy i kibiców. Zatrać się zupełnie w świecie piłkarskiego menedżera. Nowością w tym roku jest tworzenie własnego klubu.

GRA TOWARZYSKA

Zmierz się z ósemką znajomych w trybie FIFA 07 IMPREZA i ustalcie między sobą nowego mistrza. Przechwałkom z pewnością nie będzie końca.

PEŁNY AUTENTYZM

27 lig z 20 krajów. Łącznie ponad 510 drużyn ubranych w oficjalne stroje piłkarskie.

ZABAWA ONLINE

Za sprawą najlepszego informatora sportowego już nigdy więcej nie opuścisz istotnych informacji. Przebywając w sieci odbierasz najważniejsze wiadomości, relacje oraz wyniki na żywo. Wszystko na Twoim ekranie - 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu!

Wersje FIFA 07, akcesoria itp.: NDS, PS2 (Platinum), PC (EA Classics), PSP (Platinum)

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM