Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
FIFA 08 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2007-11-28

Wersja: polska

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 249.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

FIFA 08

Witaj w świecie zawodowej piłki nożnej!

W zupełnie nowym trybie Zostań gwiazdą - sezon współpracy musisz wykazać się mistrzowskim opanowaniem wszystkich technik stosowanych przez piłkarzy podczas prawdziwych spotkań - od zajmowania pozycji, przez podawanie i blokowanie, aż po rozpoznawanie i przewidywanie sytuacji na boisku. Sterując stworzonym od podstaw zawodnikiem, przenosisz się na kolejne stadiony, rozgrywasz zacięte mecze, by pod koniec sezonu dołączyć do plejady gwiazd. Nigdy wcześniej nie oferowano Tobie możliwości tak wszechstronnego rozwoju - dzięki FIFA 08 zostaniesz prawdziwym zawodowcem! Zagraj w jednej drużynie z trójką przyjaciół sterujących własnymi piłkarzami. Podejmuj kolejne wyzwania i rozwijaj umiejętności. Wspólnie ze znajomymi zdobądź upragnione zwycięstwo, a przy okazji zgarnij tytuł najlepszego piłkarza sezonu!

Wychodząc z szatni, szybko zorientujesz się, że myślisz i reagujesz jak prawdziwy zawodnik. W FIFA 08 masz pełną kontrolę nad przebiegiem sytuacji na boisku. Nowe rozwiązania pozwalają dokładnie pokierować akcją na murawie. Możesz wreszcie sterować bramkarzem, by osobiście powstrzymać groźny atak napastnika. Posługując się prawym drążkiem, przełączasz się między obrońcami, wybierając zawodnika, którym chcesz zagrać w danym momencie. Dodatkowo, nowe funkcje obrony i zajmowania pozycji pomagają Tobie złamać szyki każdej drużyny. Piłkarze samodzielnie poszukują dla siebie najlepszych miejsc, nieustannie analizując wszelkie zagrożenia i możliwości.

Inteligentnie zarządzaj swoim klubem. Przygotowuj się do zaciętych spotkań z kolejnymi przeciwnikami, właściwie dostosowując ustawienie zawodników. Wymyśl wyjątkową strategię, wybierz najlepszą formację i zastosuj zaskakującą taktykę gry. Przydzielaj piłkarzom konkretne zadania i zmieniaj ich pozycje, aby w efektowny sposób nadszarpnąć reputację rywali.

W wersji na PlayStation 2 pojawia się tryb Klub piłkarski online, dzięki któremu zbierzesz grupę kibiców o podobnych upodobaniach i stworzysz wymarzony klub piłkarski. Wzmacniaj prestiż w środowisku graczy, awansując w poszczególnych rankingach online. Weź udział w turniejach i ligach interaktywnych, aby zdobyć cenne punkty.

Najważniejsze cechy

Polska wersja językowa

mecze na PS2, X360 i PC DVD komentują Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz. Na potrzeby gry FIFA 08 dokonano zupełnie nowych nagrań!

Precyzyjne sterowanie

to Ty dyktujesz tempo gry, podając na dobieg i dośrodkowując przy pomocy zupełnie nowych funkcji sterowania. W FIFA 08 możesz osobiście powstrzymać atak napastnika, kontrolując bramkarza podczas groźnej sytuacji. Posługując się prawym drążkiem, przełączasz się między obrońcami, wybierając zawodnika, którym chcesz grać w danym momencie.

Tryb Zostań gwiazdą - sezon współpracy

stwórz nowego zawodnika, i spełnij swoje marzenia na wybranej pozycji w trakcie całego sezonu. Zdobywaj nowe umiejętności, by dołączyć do elitarnej grupy najlepszych piłkarzy świata. Zagraj w jednej drużynie z trójką przyjaciół, którzy sterują własnymi piłkarzami. Podejmuj kolejne wyzwania i wspólnie z nimi zdobądź upragnione zwycięstwo. Przy okazji zgarnij tytuł najlepszego piłkarza sezonu!

Kluczowe decyzje

wymyśl wyjątkową strategię, wybierz najlepsze ustawienie i zastosuj zaskakującą taktykę gry. Przydzielaj piłkarzom konkretne zadania i zmieniaj ich pozycje, aby w efektowny sposób nadszarpnąć reputację rywali.

Zaskakująca sztuczna inteligencja

nowe rozwiązania w zakresie obrony i zajmowania pozycji, wymagają od Ciebie jeszcze większych umiejętności taktycznych. System sztucznej inteligencji gwarantuje, że zawodnicy samodzielnie poszukują dla siebie najlepszych miejsc, nieustannie analizując wszelkie zagrożenia i możliwości. Pamiętaj, że poszczególni piłkarze i drużyny wyraźnie różnią się między sobą!

Ulepszony tryb zarządzania

wśród nowych opcji znajdziesz m.in. poprzedzające sezon mecze towarzyskie, w trakcie których sprawdzisz swój zespół przed rywalizacją o prawdziwe punkty. Dostępne są też nowe treningi, dzięki którym doprowadzisz zawodników do doskonałej formy. Oczekiwania zarządu klubu zmieniają się w zależności od Twoich poczynań, więc o brak pracy nie musisz się martwić.

Najbardziej autentyczna gra piłkarska

30 oficjalnych lig, 30 prawdziwych stadionów i 14 000 zawodowych piłkarzy.

Wersje FIFA 08, akcesoria itp.: NDS, PS3 (Platinum), PC (EA Classics), PS2 (Platinum), PSP (Platinum), Wii

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM