Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
FIFA 09 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2008-10-03

Wersja: polska

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 209.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

FIFA 09

Wybiegnij na murawę i rozegraj mecz jak prawdziwy zawodowiec. Najbardziej autentyczna symulacja piłki nożnej teraz oferuje zupełnie nową jakość!

Mecze komentują Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz. W grze dostępna jest reprezentacja Polski i kluby Ekstraklasy.

FIFA 09 wprowadza udoskonalony silnik, uwzględniający elementy wyczekiwane przez fanów z całego świata. Gra na PC jest wyjątkowo dopracowana, jeśli chodzi o oprawę wizualną i w pełni wykorzystuje moc drzemiącą w wysokiej klasy komputerach osobistych. Zgodnie z życzeniami kibiców, pojawia się fotorealistyczna grafika i równie autentyczna mechanika rozgrywki.

Dostępna jest też dodatkowa opcja sterowania z wykorzystaniem myszy, dająca jeszcze lepszą kontrolę nad całą drużyną. Jednym kliknięciem przeprowadza się ataki skrzydłami oraz wykonuje celne podania i efektowne strzały na bramkę. Szybkimi gestami myszy można uruchamiać piłkarskie triki, których łączna liczba wynosi teraz 32! Dodatkowo można zdefiniować ponad 17 akcji specjalnych i za ich pomocą dostosować rozgrywkę do indywidualnych preferencji.

Całości dopełniają liczne nowości w zakresie wieloosobowej rywalizacji w sieci. W FIFA 09 jesteś nieustannie podłączony do internetowej społeczności graczy, w ramach której możesz uczestniczyć w Ligach Interaktywnych EA SPORTS.

Polska wersja językowa - mecze komentują Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz. W grze dostępna jest reprezentacja Polski i kluby Ekstraklasy.

Autentyczna rozgrywka - najnowsza część cyklu FIFA to kolejny etap wieloletniej ewolucji serii. Teraz zderzenia piłkarzy, rzuty wolne i inne piłkarskie realia prezentują się na ekranie jeszcze lepiej.

Dopracowana grafika - oprawa wizualna nowej generacji jest tym, co chcieli ujrzeć posiadacze komputerów PC. Grafika wykorzystuje wszystkie możliwości oferowane przez najnowszy sprzęt komputerowy.

Intuicyjne sterowanie - dzięki nowemu systemowi sterowania klawiaturą i myszą, grasz w piłkę w naprawdę wyjątkowy sposób. Odpowiednie klikanie zapewnia boiskową precyzję i szybkość.

Kontakt ze społecznością graczy - w FIFA 09 masz stały kontakt z internetową społecznością fanów, nawet w trakcie ustawiania opcji w menu!

Piłkarskie triki - przy pomocy gestów myszy w prosty sposób aktywujesz widowiskowe piłkarskie triki, których nie powstydziłyby się największe gwiazdy.

Interaktywne Ligi EA SPORTS - w Internecie funkcjonują wirtualne wersje prawdziwych lig piłkarskich - angielskiej Barclays Premier League, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 i meksykańskiej Primera División.

Tryb menedżerski - wcielając się w wirtualnego trenera, masz dostęp do zupełnie nowych opcji - organizowania sparingów w trakcie okresu przygotowawczego oraz tworzenia własnych formacji.

Turnieje - każdy może wziąć udział w jednym z 61 turniejów, z których aż 42 to zawody licencjonowane. Istnieje też opcja tworzenia własnych zmagań o określonych zasadach.

Wyzwania - dzięki różnym ciekawym scenariuszom futbolowych wyzwań możesz odblokować nagrody i ukryte dodatki.

Komplet licencji - FIFA 09 oferuje 500 autentycznych drużyn z 30 lig. Wszystkie zespoły mają prawdziwe składy, stroje itd.

Wersje FIFA 09, akcesoria itp.: PC (EA Classics), PS2 (Platinum), PS3, PSP, Wii

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM