Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
FIFA Street 3 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2008-02-22

Wersja: angielska

Developer: EA Big

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 249.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 3 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

FIFA Street 3

FIFA Street powraca w nowej oprawie graficznej, ze stylizowanymi na komiksowych bohaterów gwiazdami światowego futbolu oraz z uproszczonym modelem sterowania, umożliwiającym łatwe wykonywanie efektownych trików.

Ta przepełniona akcją, ekscytująca piłka nożna, dostarcza niepowtarzalnych wrażeń posiadaczom konsol Xbox 360 i PLAYSTATION 3, zabierając ich do niezwykłego świata, w którym największe gwiazdy piłki nożnej zmagają się ze sobą w porozmieszczanych po całym świecie, pulsujących w rytm muzyki lokacjach.

Ulica w rytmie piłki

FIFA Street 3 to najnowsza propozycja specjalistów od sportowych gier zręcznościowych z EA SPORTS BIG. Zagraj w uliczną piłkę nożną, kierując gwiazdami z całego świata stylizowanymi na komiksowych bohaterów! Gra na licencji FIFA dostępna jest w wersji na konsole nowej generacji - PLAYSTATION3 oraz Xbox 360, gwarantując niezwykle płynną animację wyświetlaną z prędkością sześćdziesięciu klatek na sekundę!

Każdy zawodnik występuje w autentycznym stroju i ma własny styl gry oraz niepowtarzalne umiejętności. Wolisz grę siłową czy kombinacyjną? Ciągły atak czy mądrą obronę? Do każdego stylu bez problemu dopasujesz właściwych zawodników. Liczni magicy, atleci, rozgrywający i snajperzy (Tricksters, Enforcers, Playmakers i Finishers) pomogą Ci zaistnieć na ulicach i podwórkach świata.

Precyzyjne sterowanie i prosty w użyciu system sztuczek dadzą Ci pełną kontrolę nad ulubionymi zawodnikami z całego świata. Stań w ulicznych szrankach piłkarskich, używając uproszczonej konfiguracji przycisków sterowania, dzięki której masz możliwość udowodnienia swojej wyższości na setki różnych sposobów. Połącz przerzuty, zmyłki i wiele innych sztuczek w niepowtarzalne zwody i udowodnij wszystkim, że to Ty jesteś królem ulicznej piłki.

Niezależnie od tego, czy chcesz rozegrać szybki mecz na podwórku, zagrać w trybie FIFA Street Challenge, czy też rzucić rękawicę znajomemu w trybie Playground Picks, gra FIFA Street 3 oddaje do Twojej dyspozycji przeszło 250 najlepszych zawodników z 18 najlepszych reprezentacji narodowych. Zmierz sie z przeciwnikiem w najwspanialszych miejscach na całym świecie — od podwórek południowoamerykańskich miast, przez dachy budynków w Azji, po ulice europejskich metropolii!

Najważniejsze cechy

Nowe sterowanie i system wykonywania sztuczek: możesz żonglować stojąc w miejscu lub biegnąc z piłką przez boisko. Podbijaj piłkę głową, ramionami, kolanami, piętą... Pokaż na co Cię stać! Połącz przerzuty, zmyłki i wiele innych sztuczek w niepowtarzalne zwody i udowodnij wszystkim, że to Ty jesteś królem ulicznej piłki.

Gwiazdorska obsada: wybieraj spośród ponad 250 najlepszych zawodników, reprezentujących 18 najlepszych drużyn. Wypatruj ukrytych dodatków!

Niepowtarzalne umiejętności: do każdego stylu gry dopasujesz właściwych zawodników. Liczni magicy, atleci, rozgrywający i snajperzy (Tricksters, Enforcers, Playmakers i Finishers) pomogą Ci zaistnieć na ulicach i podwórkach świata.

Momenty przełomowe: każdy zwód i każda sztuczka powodują uzupełnienie wskaźnika o nazwie Game Breaker. Gdy wskaźnik sie napełni, naciśnięcie odpowiedniego przycisku spowoduje przełom w spotkaniu dla Twojej drużyny. Wszyscy zawodnicy będą przez pewien czas grać na maksimum swoich umiejętności.

Ulepszona sztuczna inteligencja: spryt zawodników w FIFA Street 3 dosłownie Cię porazi. Nie daj się zwieść zręcznościowym charakterem gry.

Nowy tryb Street Challenge: spróbuj swoich sił w dziewięciu różnych turniejach, z których każdy ma swoje własne zasady i zapewnia niepowtarzalne wyzwania. Zagraj online lub offline.

Nowy tryb Head To Head: zmierz sie ze znajomym w serii piłkarskich pojedynków. Rozegrajcie kilka meczów (każdy może być na zupełnie innych zasadach) i zobaczcie, komu uda się wygrać najwięcej razy.

Podwórkowe wybieranie składów w sieci: ustaw w rzędzie najlepszych piłkarzy świata i na przemian z przeciwnikiem wybierajcie po jednym zawodniku do swoich składów. Zupełnie tak, jak robiło sie to na szkolnym boisku!

światowe wyzwanie w sieci: noś barwy narodowe z dumą, gdyż to właśnie Ty reprezentujesz swoją ojczyznę! Liczy się każdy mecz. Wszyscy kibice reprezentacji walczą o punkty dla ukochanego kraju w wielkim turnieju World Challenge. Do wyboru masz 18 zespołów.

Uliczne boiska: zmierz sie z przeciwnikiem w najwspanialszych miejscach na całym świecie — od podwórek południowoamerykańskich miast, przez dachy budynków w Azji, po ulice europejskich metropolii!

Interaktywne środowisko gry: przenieś się do jedynego w swoim rodzaju świata ulicznej piłki nożnej. Zawodnicy biegają po ścianach, boiska tętnią muzyką, a efekty specjalne eksplodują na ekranie z każdą kolejną sztuczką i efektownym strzałem na bramkę.

Wersje FIFA Street 3, akcesoria itp.: 360

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM