Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
John Woo Presents Stranglehold | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 18 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (TPP)

Premiera w Polsce: 2007-11-30

Wersja: angielska

Developer: Midway Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 249.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 3 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

John Woo Presents Stranglehold

Ta porywająca gra akcji wyprodukowana przez Johna Woo stanowi kontynuację sugestywnego filmu Dzieci Triady z Chow Yun-Fatem w roli głównej. Wciel się w postać inspektora Tequili i podejmij wyzwanie rzucone przez bossów przestępczego świata, którzy odważyli się porwać Twoją rodzinę.

W Stranglehold nic nie jest w stanie Cię powstrzymać, ponieważ odwiedzane lokacje możesz niszczyć w sposób niespotykany dotąd w grach wideo. Weź sprawy w swoje ręce i nie obawiaj się nikogo. Zasady są po to, by je łamać. Najważniejszy jest honor!

Filmowy klimat

akcja w stylu Johna Woo to przede wszystkim tony opadających łusek, tysiące kawałków potłuczonego szkła oraz efektowne eksplozje, potęgujące wrażenie udziału w prawdziwej operze przemocy. Interakcja i możliwość strzelania z dwóch broni jednocześnie dostępne są również w trybie online. Zabawa nabiera zawrotnego tempa!

Popisy kaskaderskie

zjeżdżanie po poręczach, huśtanie się na żyrandolach i wskakiwanie na ruchome elementy otoczenia. Możesz naprawdę wiele, a najlepsze jest to, że wcale nie musisz przerywać ognia.

Wielkie gwiazdy kina akcji

John Woo w roli reżysera w niezwykły sposób przedstawia fabułę gry. Dobrał m.in. ustawienia kamery i nadzorował animację sekwencji przerywnikowych. W roli inspektora Tequili występuje międzynarodowa gwiazda filmów akcji Chow Yun-Fat, a w obsadzie nie zabrakło też innych artystów z Hollywood.

Przełomowa technologia

środowisko gry to Twoja broń

Dzięki modelowi fizyki Massive D będziesz zasypywać swoich wrogów gradem kul, a ponadto gruzem, elementami konstrukcyjnymi i dekoracjami poszczególnych pomieszczeń!

Tequila Time

Efekt spowolnienia czasu pozwala na dokładne celowanie i strzelanie w czasie rzeczywistym, kiedy zjeżdżasz po poręczach, huśtasz się na żyrandolach i wskakujesz na ruchome elementy otoczenia.

Unreal 3.0 i Havoc

Zmodyfikowana wersja silnika graficznego Unreal 3.0 została zintegrowana z systemem fizyki Havok. To gwarancja autentycznie poruszających się postaci, realistycznie wyglądających pomieszczeń i grafiki, która dosłownie powali Cię na kolana. W tej grze wszystko jest interaktywne i wszystko można zniszczyć. Każdy pojedynek może wyglądać inaczej, w zależności od Twojego podejścia do danej sytuacji.

Wersje John Woo Presents Stranglehold, akcesoria itp.: PC, 360

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM