Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Madden NFL 06 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2005-09-16

Wersja: angielska

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 159.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 2 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Madden NFL 06

Po raz pierwszy od 10 lat, Madden NFL Football zrewolucjonizuje rozgrywkę za sprawą przełomowego i nowatorskiego zestawu zagrań ofensywnych.

Do tej pory, na całym świecie sprzedało się ponad 40 milionów egzemplarzy tej serii. Nic dziwnego, że to najpopularniejszy cykl gier futbolowych. Szesnasta odsłona ponownie gwarantuje oficjalną licencję NFL i zawodników ligi. Ponadto, gra Madden NFL 06 oferuje innowacyjną rozgrywkę i pełen autentyzm NFL.System QB Vision Control pozwala na dokładniejsze obserwowanie boiska, unikanie obrońców oraz wykonywanie perfekcyjnych podań przez tzw. quarterbacków. A dzięki mechanizmowi QB Precision Placement można rzucić piłką dokładnie w pożądanym kierunku. Madden NFL 06 to po prostu najbardziej autentyczne rozgrywki NFL. Przygotujcie się na emocje, jakich w grach wideo jeszcze nie było.Ulepszone zagrania ofensywne i wykonywanie podań: System Quarterback Vision Control: Wypatruj skrzydłowych i spraw, że kibice będą chwytać się za głowy. Wszystko za sprawą rewolucyjnego mechanizmu QB Vision Control. Każdy z tzw. quarterbacków ma inne pole widzenia, w zależności od statystyk. Teraz trudniej będzie wykonać podanie poza jego zasięgiem wzroku. Mechanizm Precision Placement: Wybierz dokładnie, w którym kierunku chcesz rzucić piłkę, a następnie podbiegnij do niej innym zawodnikiem lub wykonaj efektowny skok. Dodatkowe cechy: Formation Specific Audibles to komendy zagrań specyficznych formacji w określonych sytuacjach. Smart Routes - skrzydłowi dostosowują swoją drogę do piłki. Head Tracking - zawodnicy obracają swoje głowy za piłką. Nie ma więc mowy o przyjmowaniu podań na ślepo.Poznaj życie gwiazd ligi NFL za sprawą trybu NFL Superstar:NFL Superstar: Dzięki zupełnie nowemu trybowi dla jednego gracza można wcielić się zawodnika ligi NFL i odegrać jedną z 60 dostępnych ról. Zdobądź tytuł najlepiej zarabiającego sportowca lub zostań gwiazdą filmów. NFL Superstar to: Mapa świata: Dzięki prawdziwym mapom miast, w których rozgrywane są spotkania NFL, można odwiedzać takie lokacje jak np. salony fryzjerskie czy studia tatuażu. Osobowości: Decyduj życiu swojego futbolisty - na boisku i poza nim. Agenci: Zatrudniaj agentów, którzy załatwiają gwiazdom NFL role w filmach i kontrakty. Wykreuj gwiazdę: Wybierz swoich rodziców, wypełnij formularz udziału w rozgrywkach NFL i zrób test na inteligencję. Importuj zawodników: Na dobry początek przenieś do trybu NFL Superstar swojego zawodnika z gry NCAAFootball Legend lub NFL STREET 2. Mnogość opcji: Twój dom, sieć Internet, kontrakty, cechy osobowości, mini-gry, wydarzenia.

Wersje Madden NFL 06, akcesoria itp.: PSP, 360

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM