Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Madden NFL 2005 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2004-10-15

Wersja: angielska

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 199.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 2 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Madden NFL 2005

Madden jest najpopularniejszą serią gier o footballu amerykańskim wszech czasów.

Wszystko za sprawą niesamowitej kombinacji innowacyjnych rozwiązań i najbardziej autentycznej rozgrywki. Madden NFL Football jest nawet prezentowany w Pro Football Hall of Fame - to jedyna gra wideo, która dostąpiła tego zaszczytu.

Tradycją serii stały się kolejne innowacje prezentowane przez EA SPORTS. W Madden NFL 2005 wprowadzono opcję Hit Stick. Dzięki niej można wygrać mecz za pomocą bloku, który należy wykonać w kluczowym momencie. Ponadto, opcja Hit Stick umożliwia dokładniejsze niż kiedykolwiek kontrolowanie przebiegu spotkań poprzez sprawniejszą obsługę gry w defensywie. Teraz dostępny jest całkowicie nowy system kontroli zagrań w obronie, ulepszono również sztuczną inteligencję odpowiedzialną za defensywę. Obrona ma więc o wiele większe pole do popisu. Dzięki dodaniu opcji Storyline Central, tryb Franchise jest teraz jeszcze bardziej złożony i urozmaicony.

Madden NFL 2005 niesie ze sobą niespotykaną wręcz głębię rozgrywki i wiele możliwości dostosowywania. W grze dostępne są m.in. setki nowych animacji, jeszcze więcej opcji dla trybu Franchise oraz możliwość stworzenia własnego superfana dzięki nowej opcji Create-A-Fan. Jest to najbardziej złożona, kompletna i realistyczna gra sportowa, jaką kiedykolwiek stworzono. Gra Madden NFL Football będzie stanowić punkt odniesienia dla wszystkich graczy.

Nowa opcja Hit Stick

Skorzystaj z prawego drążka analogowego, aby uderzyć mocno biegnącego z piłką przeciwnika. Jeśli wyczujesz odpowiedni moment, możesz sprawić, że drużyna przeciwna straci piłkę w kluczowym momencie spotkania. Opcja Hit Stick potrafi całkowicie zmienić oblicze gry. Wszystko za sprawą nowych efektów wizualnych i dźwiękowych oraz animacji, które pojawiają się wyłącznie w momencie wykonywania bloków za pomocą tej opcji.

Nowe sterowanie rozgrywką w obronie

Wykorzystaj możliwości jakie daje Tobie opcja kontroli zagrywek w defensywie. Zmieniaj zadania przyporządkowane jednemu lub wszystkim graczom na boisku.

Storyline Central

Tony Bruno jest gospodarzem cotygodniowego, radiowego talk show. Dyskutuje na temat najnowszych wieści odnośnie Twojej drużyny i całej ligi. Dzięki temu tryb Franchise jest teraz nieporównywalnie rozbudowany i wciąga jeszcze bardziej. Możesz przeglądać setki wiadomości na temat składów drużyn i wydarzeń w lidze - zarówno z lokalnych, jak i krajowych gazet. Będziesz informowany na bieżąco, wiec bez problemu efektywnie poprowadzisz swoją drużynę do zwycięstwa. Regularnie sprawdzaj skrzynkę email - z pewnością znajdziesz w niej wiele istotnych wiadomości od trenerów i personelu obsługującego klub, którym zarządzasz. Jeśli jeden z Twoich zawodników będzie narzekać w prasie na to, że nie dajesz mu możliwości wykazania się na boisku, sprzedaj go lub podejmij decyzję, dzięki której poczuje się szczęśliwszy - wybór należy do Ciebie.

Osobowości zawodników mają teraz znaczenie

Morale zawodników staje się ważnym czynnikiem ponieważ gracze reagują na wszystko, co przydarza im się w trakcie rozgrywek w trybie Franchise. Na boisku lub poza nim.

Ulepszony tryb Franchise

Całkowicie nowy system śledzenia postępów w trakcie sezonu footballowego nagradza graczy za ich poczynania podczas kolejnych spotkań. Wykreuj kapitanów drużyny, zdobądź nowych zawodników oraz rozwiąż kontrakty za pośrednictwem agentów, którzy budują skład Twojej drużyny.

Nowa opcja Create-A-Fan

Stwórz wizerunek fanów ulubionej drużyny. Dostosuj ich wygląd za pomocą tysięcy możliwych kombinacji ubioru, nakryć głowy, malunków na twarzy oraz specyficznych gadżetów związanych z drużyną. Na własne oczy zobacz fanów podczas nowych sekwencji ukazujących ich reakcje na zdarzenia podczas kolejnych spotkań.

Autentyczna rozgrywka NFL

Setki nowych animacji, całkowicie nowy system biegania, nowy system blokowania podań, pakiety zagrań do dostosowania, zmiany formacji oraz ulepszona sztuczna inteligencja sprawiają, że rozgrywka jest autentyczna jak nigdy wcześniej.

Prezentacja prosto ze stadionu

Nowe nieba i niesamowicie realistyczne efekty świetlne. Pogoda zmieniająca się dynamicznie podczas rozgrywki oraz poprawione sekwencje animacji dla zawodników świętujących udane zagrania poza liniami boiska. Wszystko to, sprawia, iż w tym roku gra wygląda jeszcze lepiej. Poczuj napięcie w trakcie rozgrzewek i zobacz jak świętuje się sukcesy po kolejnych meczach z cyklu Super Bowl - włącznie z fajerwerkami i konfetti.

Nowy komentarz Johna Maddena, Ala Michaelsa oraz Jill Arington

Uczestnicz w rozgrywkach, którym towarzyszy zaawansowana analiza prezentowana przez czołowych komentatorów. Dzięki opcji Game Story poznasz zestawienia drużyn i kluczowe czynniki spotkań. W Player Profile John wyrazi swoje opinie na temat aktualnie najlepszych zawodników ligi. Dzięki opcji Franchise Commentary poznasz komentarze Johna i Ala odnośnie wpływu poszczególnych meczy na inne rozgrywki. Poznaj najświeższe wiadomości z poza boiska - przedstawi je nowy komenator - Jill Arrington.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM