Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
The Mark | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2006-11-24

Wersja: polska

Developer: T7 Games

Wydawca: JoWooD

Cena w sklepie LEM: 19.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» 

Demo SP

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

The Mark

Najnowsza polska gry FPS!

The Mark to gra polskiego teamu deweloperskiego T7 Games, w którego skład wchodzą m.in. główni twórcy takich gier jak Mortyr, Mortyr 2 czy Kajko i Kokosz.

Jest to gra FPS, której twórcy postawili przede wszystkim na oryginalność, ciekawą fabułę i znakomity, nowy engine. A engine tej gry jest autorskim rozwiązaniem T7Games, odpowiedzialnym zarówno za realistyczną grafikę, jak i system fizyki świata oraz AI (sztuczną inteligencję) przeciwników.

Sama gra opowiada o połączeniu sił terrorystów z Al Kaidy z rosyjskim miliarderem Ilya Rakowem, których celem jest zniszczenie w atomowym ataku Londynu. Do walki z nimi staje naszych dwóch bohaterów: Steve "Fletch" Fletcher - oficer w U.S. Marines oraz wynajęty przez ojca Rakowa najemnik - Austin Hawke.

Spośród innych tego typu strzelanek, tę grę odróżnia m.in. obecność dwóch głównych bohaterów, dzięki czemu możemy ją przejść 2 razy na 2 różne sposoby - część misji jest przeznaczonych tylko dla jednego z nich, a w tych, w których walczą ramię w ramie, każdy ma trochę inne zadania. Każdy z nich ma też własne umiejętności - np. Fletch jest znacznie szybszy w walce, a Hawke ma lepsze wyposażenie (m.in. noktowizor). Obaj dysponują również inną bronią.

Kolejną "cechą szczególną" The Mark, wynikającą z rozwinięcia pomysłu na dwóch głównych bohaterów, jest całkowicie unikalny tryb współpracy w grze sieciowej. Przygotowano 6 poziomów, przeznaczonych do gry dla 2 graczy oraz 4 specjalne pola bitew, w których aż 16 osób może stanąć do walki z przeciwnikami kierowanymi przez komputer! Nie zabraknie również klasycznych trybów multiplayer - team deathmatch oraz zdobywania kontroli nad mapą.

Dodatkowym atutem gry jest również dołączony edytor map, który dzięki natywnej obsłudze DirectX, pozwala tworzyć m.in. własne dodatki i modyfikacje gry.

Gra The Mark ma mieć swoją premierę jesienią tego roku.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM