Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręcznościowa

Premiera w Polsce: 2005-10-14

Wersja: angielska

Developer: Nihilistic Software

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 99.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation Portable | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects

W świecie Marvela rozgorzała epicka wojna...

… a jej wynik leży w Twoich rękach! Gra Marvel Nemesis: Rise the Imperfects dostarcza najbardziej autentycznych, kinowych doznań z rozgrywki polegającej na walkach superbohaterów. Takich pojedynków w grach wideo jeszcze nie było. Ponadto, produkt ten pozostaje wierny komiksowemu dziedzictwu Marvela.

Wciel się w legendarne postacie Marvela i stań do walki z The Imperfects, grupą superbohaterów stworzoną wspólnymi siłami przez Marvel, EA oraz największe talenty przemysłu komiksowego. W trakcie niesamowitych pojedynków przekonasz się, który heros jest najbardziej potężny. Kieruj poczynaniami takich postaci jak Spider-Man, Wolverine czy Iron Man.

W pełni doświadcz supermocy każdego z bohaterów - wykorzystuj nowe umiejętności przeciwko swoim wrogom z piorunującym efektem. Okładaj pięściami i ostatecznie roznieś przeciwników na całkowicie interaktywnych arenach, które w trakcie zaciekłej walki ulegają zniszczeniu. Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects to zestaw lokacji typowych dla świata Marvel, a także charakterystyczne miejsca Nowego Jorku. Wykorzystuj elementy otoczenia na swoją korzyść, by wygrywać pojedynki jeden-na-jeden, wieloosobowe rozgrywki w sieci oraz w ramach trybu dla jednego gracza.

Ta gra to gwarancja autentycznej rozgrywki. W zespole tworzącym Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects znalazły się gwiazdy z Hollywood oraz znane osobistości przemysłu komiksowego, takie jak chociażby sławny ilustrator Jae Lee (Spider-Man, Uncanny X-men, Captain America) oraz projektant postaci filmowych Paul Catling (Spider-Man, The Punisher, Harry Potter i Komnata Tajemnic). Dzięki ponad tuzinowi superbohaterów, zupełnie nowej rodzinie postaci, ogromnym i interaktywnym arenom bitewnym, EA gwarantuje ostateczne starcie superbohaterów Marvela, na które fani czekali od dawna.

Walcz jak superbohater:

Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects jest grą łatwą do zrozumienia, ale wymagającą sporych umiejętności do mistrzowskiego opanowania. Umożliwia graczom pełną kontrolę nad wyjątkowymi supermocami każdej postaci, gwarantując w ten sposób niespotykaną głębię rozgrywki i możliwość stosowania rozmaitych strategii walki w grze.

Plejada gwiazd Marvela:

Sławny artysta komiksowy Jae Lee użyczył swojego talentu, aby ożywić postacie z komiksów Marvela. Lista legendarnych superbohaterów obejmuje m.in. Iron Mana, Spider-Mana oraz Wolverinea.

Nowa rodzina superbohaterów:

EA zatrudniła czołowe talenty przemysłu rozrywkowego, jak np. artystę koncepcyjnego Paula Catlinga, który pomógł stworzyć nową rodzinę superbohaterów zwaną The Imperfects. Współpracowano również z doświadczonymi pracownikami Marvela, aby opracować historie dla nowych postaci.

Otoczenie to Twoja broń:

Pokonaj przeciwników na interaktywnych arenach walki. Wszystko co widzisz na ekranie może być Twoją bronią. Roztrzaskuj wrogów o ściany oraz miotaj przedmiotami, aby wykonywać siejące maksymalne zniszczenie ataki.

Całkowicie nowa seria komiksów:

Nowi superbohaterowie EA zostaną przedstawieni w ramach sześcioodcinkowej miniserii Marvela zatytułowanej Marvel Nemesis: The Imperfects, która ukazywać się będzie od maja do października.

Epicka rozgrywka wieloosobowa:

Rywalizuj w trybie dla jednego gracza, a także w rozgrywkach wieloosobowych i sieciowych. Stań do walki w niesamowitych pojedynkach jeden-na-jeden.

Rozgrywka jednoosobowa:

Gracze zostaną pochłonięci przez rozbudowaną fabułę i intensywną akcję Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects w trybie dla jednego gracza, który nie ma sobie równych w porównaniu do innych gier z tego gatunku.

Wiele bonusów do odblokowania:

Walcz zaciekle, aby odblokować setki nagród do zgarnięcia.

Wyjątkowe cechy gry na PSP:

Wersja na przenośną konsolę PSP będzie wzbogacona o dodatkowe, ekskluzywne poziomy i postacie. Nad tą wersją pracuje dodatkowy sztab ludzi związanych z Marvel.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM