Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Marvel: Ultimate Alliance | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręcznościowa

Premiera w Polsce: 2006-12-22

Wersja: angielska

Developer: Beenox Studios

Wydawca: Activision

Cena w sklepie LEM: 219.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Nindendo Wii | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Marvel: Ultimate Alliance

Największy zestaw superbohaterów w historii!

Ponad 140 postaci Marvela w jednej grze? To może być tylko Marvel Ultimate Alliance! Najnowszy tytuł Activision to całkowicie nowa gra action/RPG. Gra stworzona dzięki współpracy studia Raven Software z C.B. Cebulskim (znanym twórcą komiksów Marvela) to największy przegląd komiksowych superbohaterów w historii gier komputerowych. Gracz może wcielić się w ponad 20 wybranych bohaterów, w tym Spider-Mana, Wolverina, Blada, Ghost Rider, Elektry, Scorpiona czy Kapitana Ameryka.

Marvel: Ultimate Alliance jest grą, w której to co zrobi gracz, będzie miało wpływ na losy Ziemi i całego wszechświata Marvela. Połączenie olbrzymiej ilości dostępnych superbohaterów czyni z gry to, na co fani komiksów czekali od dawna - olbrzymią i dynamiczną grę, bez żadnych ograniczeń.

Grając w Marvel: Ultimate Alliance mamy możliwość wyboru takich detali jak nazwa grupy, logo, członków załogi oraz pojazdu, którym będą się poruszać. Podczas gry nie tylko poszczególne postacie zdobywają doświadczenie, przyczynia się do tego cała drużyna, podnosząc przy tym swój ogólny poziom umiejętności. Nowy system walki umożliwia interakcje z największymi łotrami świata Marvela, która może się odbywać zarówno na ziemi, w wodzie jak i w powietrzu. Pokonamy przeciwników wykorzystując najrozmaitsze ciosy, chwyty, bloki oraz bronie czy nawet elementy otoczenia.

Marvel: Ultimate Alliance ma niezwykłą fabułę, która zmienia się w zależności od naszych poczynań - od wyboru zadania do wykonania, po postacie jakie spotkaliśmy na naszej drodze. Autorzy gry nie poprzestali wyłącznie na trybie dla jednego gracza - również tryb wieloosobowy jest bardzo rozbudowany i pozwala połączyć swoje siły ze znajomym w trybie współpracy - zarówno w internecie jak i w sieci lokalnej.

Więcej informacji o grze znajduje się na oficjalnej stronie gry: www.marvelultimatealliance.com.

Wersje Marvel: Ultimate Alliance, akcesoria itp.: PS3, PC, PS2, 360, PSP

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM