Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Medal of Honor: Airborne | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2007-09-14

Wersja: polska

Developer: EA Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: EA Classics | sklep: chwilowo brak

Medal of Honor: Airborne

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanej serii Medal of Honor.

Odmień losy Europy w grze Medal of Honor Airborne. Zapisz się na kartach historii, biorąc udział w największych operacjach powietrznodesantowych prowadzonych podczas II wojny światowej. Teraz wszystkie misje rozpoczynasz ponad obszarem kontrolowanym przez państwa Osi i wykonując skok spadochronowy rzucasz się w wir zaciekłej walki.

Każda kolejna decyzja może przypieczętować Twój los. Znajdując się wysoko w powietrzu, steruj spadochronem tak, aby wybrać strategicznie najkorzystniejsze miejsce lądowania. Podążaj za zielonym dymem do miejsc, w których czekają na Ciebie siły Aliantów, lub ląduj na dachach i balkonach, skazując się na walkę w pojedynkę.

Roztropnie obmyśl strategię, gdyż każdy Twój ruch - począwszy od wyboru miejsca lądowania, a skończywszy na decyzji o nawiązaniu wymiany ognia - zaważy na powodzeniu misji.

Przekonaj się o tym, czy jesteś wart przynależności do elitarnej grupy alianckich spadochroniarzy ?!

Otwarte pole bitwy - Rozpocznij misję dynamicznym skokiem spadochronowym na teren kontrolowany przez wroga. Pamiętaj o tym, że wybrane przez Ciebie miejsce lądowania ma niebagatelny wpływ na dalszy rozwój akcji. Poruszając się po rozległym otoczeniu, walcz i wykonuj zadania w wybranej przez siebie kolejności.

Wojna w wielu wymiarach - Poruszaj się po ziemi, lub szukaj okazji strzeleckich do ataku na dachach, balkonach, wieżach i naturalnych wzniesieniach, w niezwykle wiernie przedstawionym teatrze europejskich działań wojennych. Sztuczna inteligencja ?Ż?ż" Nowy system gwarantuje nieprzewidywalnych i błyskotliwych wrogów, którzy stanowią nie lada wyzwanie dla nawet najdokładniej przemyślanych strategii.

Modernizacja broni - Po raz pierwszy w historii serii MoH możesz ulepszać swoją broń. Autentyczne modyfikacje z czasów II wojny światowej podniosą Twoje umiejętności strzeleckie i nie tylko.

Wojna to piekło - Wybór miejsca i sposobu podejścia wrogiego żołnierza decyduje o rodzaju wyświetlanej następnie animacji, ukazującej jego śmierć.

Wersje Medal of Honor: Airborne, akcesoria itp.: PS3, 360

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM