Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Medal of Honor: Heroes 2 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2007-11-30

Wersja: angielska

Developer: EA Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 179.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation Portable | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Medal of Honor: Heroes 2

Jest 6 czerwca 1944 roku, a końca wojny wciąż nie widać.

Wciel się w rolę Johna Berga i osłab nazistowski reżim w Normandii, skutecznie infiltrując struktury wroga. Jako agent specjalny Biura Służb Strategicznych (OSS) musisz wykazać się wyjątkowo przemyślaną taktyką, by skutecznie przemierzyć teren poza linią frontu, dokonując zamachów, rozpoznania i sabotażu. Wykonuj tajne misje, które przyczynią się do upadku niemieckiej machiny wojennej.

Gra Medal of Honor Heroes 2 została zaprojektowana specjalnie z myślą o konsolach Sony PlayStation Portable oraz Nintendo Wii. Weź udział w nowych misjach, dostępnych w tradycyjnej kampanii dla jednego gracza. Dodatkowo, obie wersje proponują tryb rozgrywki wieloosobowej, polegający na dynamicznej walce, w której może uczestniczyć aż 32 graczy jednocześnie!

Wersję na Nintendo Wii cechuje m.in. specjalny tryb Arcade, wykorzystujący innowacyjny system sterowania i gestów, pozwalający na posługiwanie się tzw. Wii Zapperem (dodatkowym urządzeniem do konsoli Wii, przypominającym prawdziwy karabin).

Dzięki Medal of Honor Heroes 2 znajdziesz się w samym centrum wydarzeń II wojny światowej.

Wersja na konsolę PSP:

Tryb wieloosobowy - przystąp do rywalizacji w sieci dla 32 graczy jednocześnie lub zmierz się w specjalnych pojedynkach dla 8 graczy. Łącznie trzy tryby zabawy online i sześć pól bitewnych!

Wyrafinowana grafika - realistyczna walka możliwa jest dzięki oszałamiającym wizualnie mapom, wspaniałym modelom broni i efektom specjalnym, jakich do tej pory nie widzieliście w żadnej grze na PSP.

Wartka akcja - używaj konsoli przenośnej do realizacji ściśle tajnych misji Biura Służb Strategicznych (OSS). Przemykasz przez pola minowe, używasz artylerii i moździerzy, dokonujesz sabotażu wrogiej komunikacji radiowej oraz podkładasz ładunki wybuchowe.

Specjalnie na PSP - zupełnie nowe poziomy, fabuła i postacie, składające się na wspaniałą całość w postaci gry godnej miana serii Medal of Honor. II wojna światowa w wersji przenośnej!

Wersja na konsolę Nintendo Wii:

Jesteś w centrum akcji - nowy tryb Arcade ułatwia osobom o różnym stopniu zaawansowania skuteczną obsługę Wii Zappera i Wii-lota. Konsola steruje żołnierzem, a Ty koncentrujesz się na tym, co tygrysy lubią najbardziej - strzelaniu!

Rywalizacja wieloosobowa po raz pierwszy na Wii - weź udział w potyczkach dla 32 graczy jednocześnie. Łącznie trzy tryby zabawy online i sześć pól bitewnych!

Losy wojny w Twoich rękach - stworzony specjalnie z myślą o innowacyjnych kontrolerach Wii, system sterowania umożliwia niezwykle intuicyjne wykonywanie zadań. Używasz bazooki, przeładowujesz dwururkę, ostrzeliwujesz wroga z artylerii lub moździerza, rzucasz granaty... Przemykasz przez pola minowe, podkładasz ładunki wybuchowe i podsłuchujesz żołnierzy wroga przy użyciu radiostacji!

Wersje Medal of Honor: Heroes 2, akcesoria itp.: Wii

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM