Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Medal of Honor: Wojna w Europie | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2005-06-17

Wersja: angielska

Developer: EA Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 2 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Medal of Honor: Wojna w Europie

Medal of Honor: Wojna w Europie to najnowsza odsłona uwielbianej przez graczy serii Medal of Honor, którą od chwili premiery w 1999 roku określa się mianem pionierskiego cyklu wojennych gier akcji z perspektywy pierwszej osoby.

Zmagając się z przeciwnościami losu na bitewnych polach, podejmowane przez Ciebie decyzje określą Twoje dziedzictwo, jako bohatera tej wyczekiwanej z niecierpliwością gry. Gwiazdą Medal of Honor: Wojna w Europie jest niewątpliwie rewelacyjna fabuła. Europa - rok 1942. Nazistowska machina wojenna szaleje na zgliszczach Europy. Siły Aliantów są zdesperowane. Porucznik armii amerykańskiej, William Holt, zostaje wybrany przez generała Williama Dzikiego Billa Donovana na pierwszego agenta utworzonego właśnie Biura Służb Strategicznych (OSS). W Medal of Honor: Wojna w Europie stajesz się siłą napędową zmagań o wyzwolenie Europy. Podobnie jak to było w przypadku poprzednich gier z cyklu Medal of Honor, również tym razem, producenci zasięgnęli porad u wielu ekspertów. Wszystko po to, by zagwarantować jak największą zgodność z historią i niespotykany realizm rozgrywki. Twórcy gry z EA Los Angeles kontynuują współpracę ze Stowarzyszeniem Medalu Honoru działającym przy Kongresie Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu Medal of Honor: Wojna w Europie odzwierciedlać będzie ideały prestiżowego odznaczenia, jakim jest niewątpliwie Medal Honoru. Ponadto, kapitan Dale Dye - doradca ds. militarnych w poprzednich grach z cyklu Medal of Honor - kontynuuje współpracę z ekipą tworzącą Medal of Honor: Wojna w Europie. Można więc być pewnym, że rozgrywka będzie autentyczna jak zawsze.Najważniejsze cechy Porywający wir wojenny - Poznaj prawdziwą historię Biura Służb Strategicznych i II wojny światowej. Wciągająca fabuła jest dziełem jednego z najbardziej legendarnych hollywoodzkich scenarzystów.Bądź kowalem własnego losu - Wybory, których dokonujesz na otwartych polach bitewnych w trakcie rozgrywki, kształtują Twoje wojenne przeżycia. Zbieraj tajne informacje - Pokonując elitarnych żołnierzy przeciwnika przyczynisz się do rozwoju fabuły. Zdobądź przewagę w kolejnych misjach za sprawą pozyskanych tajnych danych wywiadu.Weź sprawy w swoje ręce - Proste sterowanie usprawnia kierowanie poczynaniami Twojego oddziału na polu walki.Wojna to sprawa osobista - Zmierz się z najbardziej niebezpiecznymi przywódcami Niemiec; agresywnymi i uzbrojonymi po zęby.Rzuć wyzwanie znajomym - Stań do walki w dziewięciu różnych trybach gry (w tym m.in. Tug of War) na dziewięciu wyjątkowych mapach przeznaczonych do rozgrywki wieloosobowej. Łącznie dostępnych jest 16 map.Prawdziwa II wojna światowa - Medal of Honor: Wojna w Europie oferuje rozgrywkę w miejscach, w których w trakcie II wojny światowej toczyły się najbardziej zaciekłe walki. Ponadto, w tej grze znajdziecie ponad 35 autentycznych broni z tego okresu.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM