Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Namco Museum 50th Anniversary | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręcznościowa

Premiera w Polsce: 2006-06-02

Wersja: angielska

Developer: Namco

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 99.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Namco Museum 50th Anniversary

Z okazji pięćdziesiątej rocznicy działalności, Namco przygotowało najobszerniejszą do tej pory kompilację swoich gier.

Utrzymany w klimacie retro interfejs menu Namco Arcade Classics przenosi graczy do wirtualnego salonu gier, wypełnionego automatami z najlepszymi klasycznymi tytułami. Oczywiście, tym razem można bawić się bez konieczności wrzucania kolejnych żetonów.

Każda poprzednia część Namco Museum oferowała 12 tytułów. Kolekcja Namco Museum 50th Anniversary obejmuje natomiast 14 najważniejszych gier na automaty!

Pac-Man

Gra wydana po raz pierwszy w 1980 roku - Zagraj w najpopularniejszą grę na automaty wszech czasów! Kieruj żółtym stworkiem, unikaj duchów i wcinaj kulki oraz owoce!

Ms. Pac-Man

Gra wydana po raz pierwszy w 1981 roku - Tym razem w roli głównej występuje pani Pac-Man. Zbieraj i jedz wszystko, co znajdzie się na Twojej drodze. Przemierz cztery zróżnicowane labirynty.

Galaga

Gra wydana po raz pierwszy w 1981 roku - Steruj statkiem kosmicznym i odpieraj ataki przypominających pszczoły obcych. Spróbuj szczęścia w trybie Challenging Stages i znajdź najlepszy sposób na pokonanie przeciwników wyposażonych w śmiercionośną broń!

Galaxian

Gra wydana po raz pierwszy w 1979 roku - Pierwowzór gry Galaga. Niszcz nadlatujących w zwartym szyku obcych.

Dig Dug

Gra wydana po raz pierwszy w 1982 roku - Do dyspozycji masz łopatę więc kop pod ziemią, a następnie wysadzaj przeciwników w powietrze.

Pole Position

Gra wydana po raz pierwszy w 1982 roku - Kamień milowy w dziedzinie gier wyścigowych. Rywalizując o najlepszy czas, gracze muszą unikać innych samochodów, niebezpieczeństw oraz ryzyka ewentualnej eksplozji.

Pole Position II

Gra wydana po raz pierwszy w 1983 roku - Kontynuacja gry Pole Position. Ten tytuł zaprezentował cztery nowe tory wyścigowe - Fuji, Test, Suzuka oraz Seaside.

Rolling Thunder

Gra wydana po raz pierwszy w 1987 roku - W tej strzelance wcielasz się w tajnego agenta o pseudonimie Albatross. Musisz uratować agentkę Lelię Blitz i zniszczyć organizację przestępczą o nazwie Geldra.

Rally X

Gra wydana po raz pierwszy w 1980 roku - Gracze ścigają się w labiryncie, unikają przeciwników oraz używają zasłon dymnych i zbierają flagi.

Bosconian

Gra wydana po raz pierwszy w 1981 roku - Steruj statkiem kosmicznym, przeżyj kolejne ataki wrogich myśliwców, niszcz stacje kosmiczne, a jednocześnie unikaj asteroid i innych przeszkód.

Dragon Spirit

Gra wydana po raz pierwszy w 1987 roku - Steruj potężnym smokiem, korzystaj z czarów, zrzucaj bomby i ziej ogniem.

Sky Kid

Gra wydana po raz pierwszy w 1985 roku - Steruj dwuskrzydłowym samolotem. Unikaj wrogów wykonując pętle, zrzucaj bomby i strzelaj z karabinów maszynowych.

Xevious

Gra wydana po raz pierwszy w 1982 roku - Wykorzystaj doskonale wyposażony myśliwiec, aby zniszczyć wrogie cele - w powietrzu i na ziemi.

Mappy

Gra wydana po raz pierwszy w 1983 roku - Steruj myszą Mappy. Odbijaj się na trampolinach, otwieraj i zamykaj drzwi. Zbierz wszystkie wartościowe przedmioty z domu i ucieknij przed kotami.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM