Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
NFL Street 3 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2007-02-02

Wersja: angielska

Developer: EA Big

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 179.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation Portable | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

NFL Street 3

Szanuj uliczne zasady.

Zagraj w futbol amerykański na swoich zasadach! Dobierz najlepszych zawodowców z ligi NFL, by następnie opanować ulice z powietrza i ziemi. Korzystaj z szerokiego wachlarza zagrań specjalnych, wypełniaj zadania i aktywuj bonusy.

Następnie zdobądź przewagę na własnym boisku, niespodziewanie zmieniając zasady gry. Niezależnie od tego czy wykonujesz wyskoki z kubłów na śmieci czy specjalne zagrania typu Gamebreaker, masz tylko jeden cel - zdobyć szacunek w kręgach NFL i opanować ulice.

Szanuj uliczne zasady w trybie Street

Z tygodnia na tydzień zdobywaj i utrzymuj szacunek, dominując na boisku i odblokowując kolejne wydarzenia w minigrach. Jeśli traktują Cię z szacunkiem na ulicy, możesz narzucić swoje zasady w następnym spotkaniu.

Skacz wysoko

Wzbijaj się w powietrze używając przedmiotów porozstawianych na boisku. Znajdziesz m.in. skrzynie, pudła, kubły na śmieci... Spraw, by przeciwnikom opadła szczęka na widok Twoich podniebnych akrobacji.

Ogrom bonusów

Rywalizacja na ziemi to tylko część zabawy. Kontroluj powietrze wybijając się z różnych miejsc i łap bonusy, dzięki którym całkowicie zmienisz zasady gry.

Zagrania typu Gamebreaker

Wykonaj zagranie Gamebreaker w odpowiednim momencie. Superszybkie podanie, automatyczny blok, niesamowity obrót, czy mylący przeciwnika unik pomogą Tobie przejąć całkowitą kontrolę nad przebiegiem meczu.

Zupełnie nowe minigry

Wyjdź na ulicę i zmierz się z przeciwnikami w ekscytujących minigrach, w tym m.in. Playbook Elimination, Bank oraz Timed Attack.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM