Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Rally Championship | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 7 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: samochodowa

Premiera w Polsce: 2000-02-23

Wersja: polska

Developer: Magnetic Fields

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 9.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» 

Demo

» 

Patch 5.30

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Rally Championship

Nowa edycja najlepszego symulatora rajdowego w nowej cenie. Sześć rajdów, 36 etapów i ponad 20 samochodów rajdowych w jednym pudełku DVD!

Minimalne wymagania sprzętowe:

Win95/98; Pentium II 266; 64 MB RAM; karta graficzna: 3D z 8 MB RAM zgodna z Direct3D; najnowsze sterowniki do wszystkich urządzeń oraz najnowszy pakiet DirectX

Piąta z serii gier firmy Europress/Actualize, do których należały dobrze znane w Polsce Network Q RAC Rally Championship i International Rally Championship. Wszystkie one zostały stworzone przez doświadczony zespół Magnetic Fields przy współpracy z wieloma kierowcami rajdowymi.

Rally Championship jest komputerową symulacją Rajdowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii (Mobile 1 British Rally Championship). Składają się one z sześciu rajdów podzielonych na 36 etapów rozgrywanych w zróżnicowanym terenie i różnorodnych warunkach atmosferycznych. Wszystkie trasy zostały bardzo szczegółowo odwzorowane przy pomocy szczegółowych materiałów obejmujących mapy Brytyjskiego Urzędu Kartograficznego, filmy i zdjęcia.

W programie tym dostępnych jest ponad dwadzieścia najlepszych samochodów rajdowych świata, odtworzonych z najdrobniejszymi detalami ? podzielonych na cztery kategorie:

A5 ? z maksymalną pojemnością silnika 1400 cm3

A6 ? do 1600 cm3 pojemności

A7 ? maksymalnie 2000 cm3

A8 ? klasa WRC ? pojemność 2000 cm3, turbodoładowanie i napęd na cztery koła

Oprócz specjalistów z dziedzin komputerowych do produkcji Rally '99 zatródniono między innymi dwie znane osoby związane z rajdami samochodowymi:

John Horton: Wieloletni dyrektor Mobil 1 British Rally Championship. Włożył w grę ponad 20 lat doświadczenia w pracy w przemyśle rajdowym. Dzięki niemu producenci mieli najlepsze kontakty z koncernami samochodowymi i całym "światkiem" rajdowym.

Martin Rowe: Zwycięzca Mobil 1 British Rally Chamionship z roku 1998. Wniósł do gry swoją znajomośc technik rajdowych, klimatu wyścigów z serii Rally, oraz swoją osobą wsparł kampanie marketingową gry.

Celem twórców gry było stworzenie najbardziej realistycznego symulatora rajdów samochodowych. Do perfekcji doprowadzono nie tylko grafikę i oprawę dźwiękową, ale przede wszystkim fizyczne realia jazdy samochodem.

Do gry wybrano ponad 640 km dróg z tras wszystkich wyścigów składających się na Mobil1 BRC. Wszystkie 36 torów zapełniono całą gamą obiektów jak np.: drzewa, krzaki, głazy, budynki i oczywiście widzowie.

Samochody, w Rally Championship dostępne są samochody prawie wszystkich liczących się na świecie producentów. Modele samochodów zostały opracowane z wyjątkową dbałością o szczegóły (ponad 1000 wieloboków na model) co sprawia, że wyglądają one lepiej niż w jakiejkolwiek innej grze.

LEM PRZYGOTOWAŁ DLA PAĆ?STWA POLSKĄ WERSJĘ JĘZYKOWĄ z udziałem Macieja Wisławskiego i Martyny Wojciechowskiej

36 torów stworzonych na podstawie oryginalnych map i nagrań video. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii otrzymujemy niesamowicie realistyczny obraz trasy wyścigu.

Różne widoki: z zewnątrz samochodu, z wewnątrz, z pozycji kierowcy lub pilota.

Więcej i bardziej szczegółowiej przedstawionych samochodów niż w "Colin McRae Rally".

Niespotykane dotąd odwzorowanie przyrody.

Dźwięk nagrany w technologii Dolby? Surround.

Możliwość gry w sieci lokalnej i w internecie.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM