Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
SimCity DS | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: strategiczna

Premiera w Polsce: 2007-06-23

Wersja: angielska

Developer: Maxis

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 139.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Nintendo DS | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

SimCity DS

Buduj i zarządzaj, gdziekolwiek jesteś!

Kultowa symulacja powraca w wersji na przenośną konsolę Nintendo DS. Zostań burmistrzem i podejmuj najważniejsze decyzje związane z funkcjonowaniem wielkiego miasta.

Wybierz jedną z ośmiu fikcyjnych aglomeracji lub dla zabawy stwórz zupełnie nową! Poszukuj perspektyw na rozwój i wzrost gospodarczy podlegających Tobie terenów. Wygodną obsługę zapewnia wykorzystanie funkcji rysika Nintendo DS i ekranu dotykowego tej konsoli. Skuteczne zarządzanie tętniącą życiem metropolią nigdy wcześniej nie było tak proste.

Przygotuj się na zmaganie z codziennością oraz niespodziewane sytuacje kryzysowe. Nieoceniona okaże się pomoc Twoich oddanych doradców. Dzięki ich poradom będziesz dokonywać korzystnych wyborów. Przyczynisz się do sukcesu miasta, ku powszechnej uciesze mieszkańców.

Ty jesteś szefem

Osiem fikcyjnych miast do wyboru oraz możliwość stworzenia zupełnie nowego, wedle własnego uznania. Zróżnicowana sceneria, charakterystyczne budynki z całego świata i zabawne postacie budują prawdziwie wyjątkową atmosferę każdej lokacji.

Pełna kontrola

Ciesz się prostym w obsłudze systemem sterowania, umożliwiającym szybkie reagowanie na nieustannie zmieniające się warunki. Rozwój miasta obserwujesz na górnym ekranie, natomiast na ekranie dotykowym wydajesz polecenia za pomocą rysika.

Pomoc na wyciągnięcie dłoni

Nawet najlepszy burmistrz potrzebuje dobrych porad. Twoi zaufani doradcy poinstruują Cię co powinieneś zrobić w danym momencie. Na ich pomoc wzbogaconą zabawnymi komentarzami możesz liczyć niezależnie od sytuacji.

Zagraj po swojemu

Zdecyduj się na jeden z dwóch możliwych sposobów zabawy. Wykonuj ściśle określone zadania lub prowadź rozgrywkę na swój sposób, ciesząc się codziennymi upadkami i wzlotami głowy miasta.

Ocal mieszkańców!

Reaguj w obliczu klęsk żywiołowych. Gaś pożary dmuchając w wbudowany mikrofon i walcz z przerażającymi bestiami korzystając z rysika. Udowodnij, że można na Tobie polegać zawsze i wszędzie.

Tylko w SimCity DS

Wyjątkowe cechy tej wersji sprawiają, że zabawa nabiera zupełnie nowych kolorów. Wszystko dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, niespotykanym w poprzednich wersjach. Komunikacja bezprzewodowa pozwala na porozumiewanie się ze znajomymi, natomiast używanie rysika umożliwia własnoręczne podpisywanie rozporządzeń!

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM