Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
SimCity Społeczności | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 7 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: strategiczna

Premiera w Polsce: 2007-11-16

Wersja: polska

Developer: Tilted Mill Entertainment

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

SimCity Społeczności

Powrót niezwykle popularnej serii gier na PC - SimCity - stał się faktem!

Nowa odsłona kultowej serii pod nazwą SimCity Społeczności jest już na etapie produkcyjnym i trafi do sklepów na gwiazdkę tego roku. Zastosowane w grze nowe rozwiązania sprawiają, że będziecie nie tylko budować wymarzone miasta, lecz także kształtować środowisko, kreować kultury i zachowania społeczne! Możecie stworzyć prawdziwe centrum sztuki, nawiedzone miasteczko, zieloną osadę, uduchowioną wspólnotę lub wymyślić własne, niepowtarzalne społeczeństwo. SimCity Społeczności daje zupełnie nowe możliwości.

Rozpoczynając grę, masz do wyboru ponad 350 rodzajów budynków, a wszystkie z nich możesz łączyć ze sobą w dowolny sposób. W trakcie zabawy postawiony zostaniesz przed różnymi wyzwaniami. Spróbuj przeciwstawić się władzy i na własne oczy przekonaj się co się dzieje, kiedy mieszkańcy notorycznie sprzeciwiają się nakazom rządzących. Jeśli nie jesteś jednak w rewolucyjnym nastroju, wybuduj miasto pełne diabelskich kół, domków z piernika i fabryk czekolady. Inspiracje czerpiesz z różnych stylów architektonicznych. W miarę rozwoju zarządzanej aglomeracji, zyskujesz możliwość budowania nowych budynków, a te mogą przyczynić się do rozwoju lub regresu miejskiej społeczności.

W SimCity Społeczności odpowiednie łączenie różnych rodzajów budynków będzie decydować o powiększaniu się lub spadku nowego rodzaju zasobów, nazwanych energią społeczną. Sposób, w jaki połączysz poszczególne elementy - przemysł, bogactwo, wiedzę, poświęcenie i kreatywność - przesądzi o profilu Twojego miasta. Zdecyduj, czy jego mieszkańcy będą szczęśliwi i kreatywni, uduchowieni i mądrzy, bogaci i wszechmocni czy posłuszni i bojaźliwi. Wszystko zależy od Ciebie, ich los leży w Twoich rękach!

Rodzaje energii społecznych wykorzystanych przez Ciebie będą mieć także wpływ na wygląd oraz sposób działania miasta: od futurystycznych metropolii, przez nawiedzone miasta po posłuszne społeczności żyjące w systemie autorytarnym.

SimCity to jedna z najbardziej popularnych serii gier komputerowych. Od daty premiery pierwszego tytułu w 1989 roku cykl ten sprzedał się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 17 milionów egzemplarzy. Kolejnymi częściami serii SimCity były gry SimCity 2000 (1993), SimCity 3000 (1999) oraz SimCity 4 (2003).

Za produkcję gry odpowiedzialny jest zespół Tilted Mill Entertainment.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM