Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
The Sims 2: Czas Wolny | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: symulacyjna

Premiera w Polsce: 2008-02-29

Wersja: polska

Developer: Maxis

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: dodatek | sklep: niedostępny

The Sims 2: Czas Wolny

Ciesz się życiem, ciesząc się czasem wolnym!

Rozbudzaj w Simach nowe pasje i pomagaj im poznawać niecodzienne hobby. Teraz mogą m.in. grać w piłkę nożną, trenować balet, naprawiać samochody i bawić się modelami kolejek. Zdobywaj nowe umiejętności, nawiązuj ciekawe znajomości i odnoś kolejne, życiowe sukcesy.

Nowe możliwości spędzania czasu wolnego!

Ciesz się życiem, ciesząc się czasem wolnym! Rozbudzaj w Simach nowe pasje i pomagaj im poznawać niecodzienne hobby. Teraz mogą m.in. grać w piłkę nożną, trenować balet, naprawiać samochody i bawić się modelami kolejek. Zdobywaj nowe umiejętności, nawiązuj ciekawe znajomości i odnoś kolejne, życiowe sukcesy.

Naucz Simy rzemiosła, by wspólnie z nimi tworzyć wyjątkowe przedmioty do użytku codziennego. Przyswajając kolejne umiejętności i odnosząc sukcesy, odblokujesz interesujące nagrody specjalne.

Poświęć czas wolny nowym zainteresowaniom i na zawsze odmień życie swoich ulubieńców.

Odkrywaj nowe pasje! Simy mają ochotę na więcej sportu, nauki, sztuki i rzemiosła. Wśród nowych hobby znajdziesz m.in. koszykówkę, piłkę nożną, restaurowanie samochodów, balet, a nawet poszukiwanie odległych gwiazd i planet!

Twoje Simy mają nowe upodobania, a opanowując nowe umiejętności, odblokowują aspiracje, zdobywają nagrody oraz odkrywają sekretne parcele.

Kiedy zdobędą już doświadczenie i ciekawe umiejętności, mogą sprzedawać swoje prace i przedmioty, a nawet rywalizować w turniejach tańca, gotowania i zawodach dla fanów gier wideo!

Zupełnie nowe zajęcia to doskonała okazja do spędzania czasu wolnego wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Ciekawą propozycją dla najmłodszych Simów jest niewątpliwie stolik do zabaw i układanie klocków!

Przygotuj się na niespodzianki. Niedoświadczone Simy uszyją misia z jednym okiem, zrobią krzywy dzbanek na kole garncarskim lub wpadną w trujący bluszcz podczas pieszej wędrówki.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM