Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
The Sims 2: Na Studiach | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: symulacyjna

Premiera w Polsce: 2005-03-11

Wersja: polska

Developer: Maxis

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: dodatek | sklep: niedostępny

The Sims 2: Na Studiach

Twoje Simy są już całkiem dorosłe i opuszczają rodzinne strony, by poznać smak studenckiego życia. Towarzysz im w trakcie ich przygody życia w miasteczku uniwersyteckim.

Dodatek do gry The Sims 2 PL

Twoje Simy trafiają do miasteczka uniwersyteckiego

Twoje Simy są już całkiem dorosłe i opuszczają rodzinne strony, by poznać smak studenckiego życia. Towarzysz im w trakcie ich przygody życia w miasteczku uniwersyteckim. Simy będą się rozkoszować odkrytą na nowo wolnością - imprezując ze znajomymi, przyłączając się do organizacji studenckich i robiąc niesamowite psikusy. Twoje Simy odwiedzą wszystkie najciekawsze zakątki miasteczka, regularnie odwiedzając bary, sale gimnastyczne, kawiarenki i inne ciekawe miejsca. Pomóż im zrealizować zupełnie nowe, życiowe cele odblokowując dodatkowe nagrody i czerpiąc korzyści z lat spędzonych na studiach.

Nowa, całkiem dorosła grupa wiekowa

Wszystkie Simy w odpowiednim wieku opuszczają rodzinne strony i trafiają do miasteczka uniwersyteckiego. Teraz mają niepowtarzalną możliwość, by zmienić swoje życiowe cele i utracić niewinność.

Zostań najważniejszym Simem w miasteczku uniwersyteckim

Twoje Simy mają teraz zupełnie nowe potrzeby i obawy związane z życiem towarzysko-akademickim. Rozwijaj ich umiejętności wpływania na przyjaciół, znajomych z grupy i wykładowców.

Zdobywaj stopnie naukowe i otwórz drzwi do kariery

Wybierz jeden z 11 kierunków studiów i śledź poczynania Simów w trakcie semestru. Zdobądź stopień naukowy i otwórz cztery nowe ścieżki kariery.

Nowe miasteczko uniwersyteckie

Teraz Twoje Simy mogą poznać prawdziwy smak studenckiego życia. Mieszkanie w akademiku, przynależność do organizacji studenckich lub życie z przyjaciółmi na kocią łapę we własnych czterech ścianach.

Studencki styl życia

Dołącz do zespołu muzycznego, szalej na imprezach, znajdź pracę na niepełny etat, przystąp do tajnego stowarzyszenia, drukuj fałszywe pieniądze i oszukuj na egzaminach. Od Ciebie zależy, w jaki sposób Twoje Simy spędzą okres studiów.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM