Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
The Sims 2: Nocne życie | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: symulacyjna

Premiera w Polsce: 2005-09-16

Wersja: polska

Developer: Maxis

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: dodatek | sklep: niedostępny

The Sims 2: Nocne życie

Drugi oficjalny dodatek do gry The Sims 2 PL - wymagana oryginalna wersja The Sims 2 w wersji na PC.

Twoje Simy wyruszyły na miasto, by odwiedzić wszystkie najmodniejsze lokale. Niezależnie od tego, czy będą tańczyć aż do rana, flirtować i nawiązywać romanse lub zdobywać kolejne punkty na kręgielni - to będzie z pewnością niezapomniana noc! Niech nacieszą się wolnością i ulubionymi nocnymi rozgrywkami, realizując zupełnie nowe życiowe aspiracje. Do Ciebie należy odpowiednie kojarzenie Simów, tak by poznały smak prawdziwej miłości. Czy ich aspiracje i osobowości będą do siebie pasować? To może być początek burzliwego związku lub fatalnego zauroczenia. Czy jesteś gotowy na pełne romansów nocne życie? Najwyższy czas ruszyć na podbój miejskich lokali!

Główne cechy

Zagraj w umawianie się na randki

Znajdź pasujące do siebie Simy i podgrzej atmosferę, wykorzystując w tym celu ponad 20 niespotykanych i romantycznych zarazem zachowań towarzyskich, takich jak np. "wolny" taniec lub zupełnie nowa propozycja zaręczynowa. Teraz, w trakcie podbijania serc i umawiania się na randki Twoje Simy będą mieć swoich rywali i wrogów.

Nowa hedonistyczna aspiracja życiowa

Nocne życie wprowadza zupełnie nową życiową aspirację, jako dodatek do pięciu podstawowych, znanych z oryginalnej wersji The Sims 2. Teraz dla Twoich Simów może liczyć się tylko przyjemność. Niech czerpią radość z zabawy w wolnych chwilach - od zapadających w pamięć randek i szalonych nocy spędzonych w towarzystwie znajomych, po niesamowite imprezy i wieczory karaoke.

Ruszaj do nowego centrum miasta

Niezależnie od tego, czy to babski wieczór lub ważna randka, odpicuj swoje Simy i poprowadź je do najmodniejszych barów, tętniących życiem klubów nocnych, finezyjnych restauracji, barów karaoke lub cieszących się ogromną popularnością kręgielni. Zaprojektuj i zbuduj własne centrum miasta z ulubionymi lokalami oferującymi nocną rozrywkę.

Teraz Twoje Simy mają samochody

Twoje Simy mogą wreszcie posiadać własne samochody, dzięki którym dostaną się do pracy lub centrum. Pojedź do miasta pick-upem lub spędź romantyczne chwile siedząc w sportowym samochodzie po udanej randce. Wybierz jeden z pięciu wyjątkowych pojazdów i zdecyduj się na odpowiadającą Tobie opcję kolorystyczną.

żyj na całego ciesząc się obecnością 125 nowych przedmiotów

Ponad 125 nowych przedmiotów i elementów wyposażenia do Twojej dyspozycji, w tym m.in. stanowisko DJa, maszyna karaoke. Ponadto, w dodatku występują zupełnie nowe Simy, z którymi można umawiać się na randki - wampiry, pociągający kelnerzy/kelnerki i wiele innych.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM