Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
SiN Episodes: Emergence | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 18 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2006-05-26

Wersja: angielska

Developer: Ritual Entertainment

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 59.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

SiN Episodes: Emergence

Wcielasz się w postać Johna Blade'a. Jesteś dowódcą HardCorps, elitarnej jednostki sił bezpieczeństwa. Twoje zadanie polega na obronie mieszkańców Freeport City.

Minęły cztery lata od ostatniego starcia z Elexis Sinclaire, piękną, błyskotliwą i bezwzględną panią naukowiec, dążącą do przekształcenia rasy ludzkiej według swojej spaczonej wizji. Wszelkie działania prawne mające na celu postawienie Elexis oraz jej, wartego miliardy dolarów, imperium SiNTEK przed wymiarem sprawiedliwości zakończyły się fiaskiem. Nic więc dziwnego, że Blade postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Towarzyszą mu JC - skrywający pewną tajemnicę haker komputerowy - oraz Jessica Canzon, porywcza nowicjuszka, dla której złamanie jakiegokolwiek zabezpieczenia nie stanowi większego problemu.

Przenieś się do tętniącego życiem miasta Freeport City, futurystycznego połączenia Nowego Jorku, San Francisco i Tokio. Freeport jest nieustannie nękane atakami mutantów, a Twoja misja polega na rozprawieniu się z Sinclaire. Musisz to zrobić zanim wdroży ona swój śmiercionośny plan w życie i na zawsze zmodyfikuje oblicze ludzkości.

SiN Episodes: Emergence rozpoczyna nową erę gier wielowątkowych. Ta strzelanka z perspektywy pierwszej osoby napędzana jest silnikiem graficznym Source, wielokrotnie nagradzaną technologią produkcji firmy Valve. SiN Episodes oferuje niesamowity poziom interakcji, wciągającą fabułę oraz rewolucyjny system dynamicznego dostosowywania poziomu trudności, gwarantujący moc wrażeń niezależnie od umiejętności i stylu prowadzenia rozgrywki przez gracza.

Dynamiczna walka

Walcz z bezwzględnymi przeciwnikami, takimi jak np. żołnierze latający na jetpackach, czy mutanci ewoluujący podczas walki. Uważaj na wrogów, którzy dostosowują się do prezentowanego przez Ciebie stylu walki i działają drużynowo, osłaniając się nawzajem, a także pomagając tym, których zdążyłeś już powalić. Przechytrz przeciwników zastawiając pułapki i wykorzystując śmiercionośne elementy otoczenia. Pamiętaj, że moc zadawanych obrażeń zależy od Twojej precyzji, a więc miejsc, w które celujesz. System walki wręcz umożliwia natomiast podchodzenie wrogów i inicjowanie bardziej kameralnych pojedynków.

Niesamowite możliwości interakcji

Przedzieraj się przez niewiarygodnie interaktywne środowisko gry, wspomagane ulepszoną wersją silnika Source. Postacie dynamicznie reagują na otoczenie i podejmują odpowiednie działania w zależności od tego, na co akurat spoglądasz. Celuj i trafiaj w określone elementy samochodów i po prostu rozwalaj je na najdrobniejsze kawałki! W międzyczasie doświadczysz nowego wymiaru akcji za sprawą elastycznego systemu przemieszczania się wewnątrz pojazdów, umożliwiającego swobodny wybór najlepszej pozycji do przeprowadzenia ataku.

System Personal Challenge

Dzięki jednemu z najbardziej zaawansowanych systemów statystycznych, jakie kiedykolwiek stworzono na potrzeby produkcji interaktywnej, SiN Episodes nieustannie dostosowuje się do Twojego stylu gry, zapewniając rozrywkę doskonale dopasowaną do poziomu Twoich umiejętności.

Wielowątkowość cyklu

Dokonaj zakupu tej części gry, na którą masz aktualnie ochotę. Każda kolejna odsłona oferować będzie od 3 do 6 godzin zabawy na najwyższych obrotach. Pamiętaj jednak, żeby postępować ostrożnie! Twoje decyzje mogą mieć nieprzewidywalny wpływ na przebieg zdarzeń w kolejnych częściach tego nowego cyklu.

Gra napędzana silnikiem graficznym Source

Dzięki wykorzystaniu tej samej technologii, którą z powodzeniem zastosowano w Half-life 2, SiN Episodes: Emergence gwarantuje oszałamiającą grafikę oraz dynamiczną rozgrywkę opartą na realistycznym modelu fizyki świata gry.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM