Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Area 51 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2005-06-24

Wersja: angielska

Developer: Midway Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: niedostępny

Area 51

Area 51 to jedyna gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, której fabuła rozgrywa się w najpilniej strzeżonym, tajnym obiekcie wojskowym Stanów Zjednoczonych.

Armia USA odebrała właśnie sygnał alarmowy z Area 51, gdzie wybuchła epidemia groźnego wirusa. Miejsce, w którym odbywały się skrywane przed światem badania zostało zamknięte przez automatyczną procedurę kwarantanny. Cały personel wojskowy i naukowy został uwięziony w środku. Oddział sił specjalnych dowodzony przez Ethana Colea z wydziału ds. substancji niebezpiecznych (HAZMAT - Hazardous Materials) zostaje wysłany w celu zbadania niebezpiecznej sytuacji. Wcielając się w rolę Ethana, gracze będą musieli przedrzeć się przez pięć ogromnych poziomów w odizolowanym od świata obiekcie Area 51. Na miejscu poznają zabójcze, mutujące efekty uboczne wywoływane przez wirus, który opanował umysły zarażonych osób. Odkryją również starożytną kolonię obcych skrywaną we wnętrzach Area 51. Korzystając z wielu dostępnych w grze broni (zaprojektowanych zarówno przez ludzi, jak i obcych), gracze poznają szokującą prawdę o rozbitym w Roswell statku obcych oraz pozorowanym lądowaniu na księżycu. Głównym celem gry jest rozwiązanie tajemnic skrywanych w Area 51, zanim wirus wydostanie się poza wnętrza obiektu i rozprzestrzeni się po całym świecie.

Obszerna kampania dla jednego gracza

Walcz w mrocznych korytarzach Area 51 i poznaj tajemnicę pozaziemskiego zagrożenia zanim będzie za późno. W tej niesamowitej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby rozgrywka skupia się na walce, przygodzie i eksploracji.

Wieloosobowa rywalizacja w sieci

Walcz przeciwko znajomym dzięki opcji podzielonego ekranu (4 graczy jednocześnie) lub za pomocą połączenia System Link. Oczywiście, możliwa jest także rozgrywka w sieci w wersji na konsole PlayStation2 oraz Xbox. Wyszukiwanie potencjalnych przeciwników z całego świata oraz dostosowywanie pojedynków jest niesamowicie proste.

Przerażające uzbrojenie

Gracze mogą korzystać z ponad 10 rodzajów broni, zaprojektowanych przez ludzi oraz obcą cywilizację. Przygotuj się na niebezpieczną podróż przez mroczne korytarze Area 51.

Mutacje biologiczne

Zaraźliwy mutagen zwiększa możliwości fizyczne graczy, powodując jednocześnie powolną przemianę w obcego.

Nie zatrać człowieczeństwa

Lekarstwo musi zostać odnalezione, zanim będzie za późno .

Rządowe spiski

Poznaj całą prawdę o najbardziej znanych teoriach spiskowych, w tym m.in.: sekcji zwłok obcego oraz pozorowanym lądowaniu na księżycu.

Obce zagrożenie

Zmierz się z przerażającymi stworzeniami, które zaprojektowano w Stan Winston Studios. W tym samym miejscu przygotowano postacie do filmów z cyklu Aliens, Jurassic Park oraz Predator.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM