Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Skate | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2007-10-12

Wersja: angielska

Developer: EA Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 279.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 3 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Skate

Autentyczne wrażenie jazdy na deskorolce!

Dzięki intuicyjnemu systemowi sterowania zabawa w skate jest niczym podróż do mekki skateboardingu. Gra w niesamowity sposób wykorzystuje potencjał drzemiący w konsolach nowej generacji i ich kontrolerach, umożliwiając tworzenie i wykonywanie niezwykłych trików.

Twój indywidualny styl jazdy w połączeniu z animacją i świetnym modelem fizyki, to gwarancja, że żadne dwa triki nie będą wyglądać tak samo. A przestrzeni do efektownej jazdy jest sporo - w San Vanelona stopniowo odkrywasz, poznajesz i zdobywasz same najlepsze miejscówki. Co ciekawe, swoje poczynania możesz nagrywać, by następnie pochwalić się przed ludźmi z całego świata. Bo jeśli nie ma nagrania, nie było triku!

Przygotuj się na pełną inwencji zabawę i prawdziwie skateboardingowe przeżycia. Zapomnij o godzinach treningu, połamanych kościach i wizytach w szpitalu...

Najważniejsze cechy

Flickit

koniec z bezmyślnym wciskaniem przycisków! System Flickit umożliwia łatwe wykonywanie skomplikowanych trików za pomocą drążków analogowych, gwarantując realistyczną zabawę oddającą klimat jazdy na desce.

Pokaż swój styl

wyraź swój wyjątkowy styl i osobowość, określając wygląd, zachowanie i sposób jazdy skatera. Poznaj swoją kreatywną stronę - wymyślaj nowe triki i wykonuj wywołujące zachwyt kombinacje.

Nie ma nagrania, nie było triku

nagrywaj najbardziej niesamowite triki i udostępniaj je w sieci, tak by mógł je podziwiać cały świat. Dzięki nowatorskim narzędziom do obróbki obrazu oraz funkcji dodawania muzyki, stworzysz niesamowity klip wideo.

Opowiedz własną historię

skaterzy nie przestrzegają zasad, więc w naszej grze robisz wyłącznie to, na co masz ochotę. Zostań gwiazdorem lub wybierz bardziej niebezpieczną ścieżkę, by ścigać się ze strażnikami i zdobyć szacunek na ulicy. Niebawem Twoje poczynania relacjonować będą Thrasher lub The Skateboard Mag.

Przemierz na desce San Vanelona

uciekaj strażnikom, wkurzaj przechodniów lub wzbudzaj ich zachwyt w pełni interaktywnym mieście. Tylko w San Vanelona spotkasz prawdziwych zawodowców, odkryjesz najlepsze skate shopy i zdobędziesz szacunek w najlepszych miejscówkach.

Obracaj się w doborowym towarzystwie

Danny Way, Mark Gonzales, Rob Dyrdek, Mike Carroll, P.J. Ladd, Chris Cole, Jason Dill, Pat Duffy, Jerry Hsu, Paul Rodriguez i Dennis Busenitz. W grze występują żywe legendy oraz wschodzące gwiazdy skateboardingu.

Zagraj w sieci

rozbudowany system zabawy online oferuje m.in. ciekawe tryby rozgrywki wieloosobowej. Przemierzaj miasto wraz ze swoimi znajomymi.

Wersje Skate, akcesoria itp.: 360

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM