Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Armies of Exigo | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: strategiczna

Premiera w Polsce: 2004-12-10

Wersja: polska

Developer: Black Hole Entertainment

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: Classic | sklep: chwilowo brak

Armies of Exigo

Armie Exigo to zderzenie różnych światów w niesamowitej strategii czasu rzeczywistego fantasy.

W tej grze pole bitwy nie ma granic, a wojna rozgrywa się zarówno nad, jak i pod ziemią. Armies of Exigo to całkowicie nowa głębia strategii, w której elfy, bestie, rycerze i siły ciemności uwikłane są w epicki konflikt o przetrwanie.

W świecie Exigo, w którym pokój i dobrobyt trwały przez lata, mocarstwa ludzi i bestii muszą stawić czoła największemu zagrożeniu, jakie kiedykolwiek istniało. Albowiem obudziła się złowroga potęga, zwana Upadłą, by zaatakować z najmniej spodziewanego przez mieszkańców świata miejsca - z podziemi.

Gracze będą kontrolować wielkie armie, tocząc bitwy w lasach i dolinach rzek, by następnie zejść do jaskiń i katakumb podziemnego świata i odeprzeć armię ciemności.

Dostępne w grze armie będą miały możliwość przenoszenia się głęboko pod ziemię, dzięki czemu będą niezauważenie przemierzać teren wroga. Powrót na powierzchnię ziemi w odpowiednim momencie umożliwi przeprowadzenie zabójczych ataków na zaskoczonych przeciwników. Gracz będzie musiał obmyślać niekonwencjonalne strategie walki i obrony, ponieważ uderzenie może nastąpić z każdej strony.

Umacniaj potęgę swojego mocarstwa i kontroluj armie rycerzy, krasnoludów, elfów oraz gnomów. Pustosz równiny kierując koczowniczymi Bestiami lub dowodząc plemionami Ogrów, Trolli i innych stworzeń ze świata fantasy. Wyłoń się z podziemnej czeluści i pochłoń krainę światła kierując Upadłymi- potężną siłą złożoną z mrocznych elfów, upadłych wojowników oraz insektów i innych przerażających potworów ciemności.

Rozpocznij epicką trylogię w trybie kampanii dla jednego gracza i ocal Exigo od zła, które próbuje pogrążyć ten wspaniały świat w ciemnościach. Możesz również przystąpić do zabawy wieloosobowej. W trybie online grać może jednocześnie ośmiu przeciwników, usiłujących podbić powierzchnię i podziemia świata Exigo. Zwycięstwo można osiągnąć jedynie poprzez równowagę między militarną potęgą, a strategicznymi sojuszami.

Pokieruj dowolną z trzech dostępnych armii:

Imperium (rycerze, magowie, elfy), Bestiami (ogry, trolle, człowieko-jaszczury) i Upadłymi (mroczne elfy, upadli rycerze i potwory ciemności).

Walcz jednocześnie na dwóch frontach:

Ponad i pod powierzchnią ziemi. Wszystko za sprawą jedynego w swoim rodzaju systemu dwupoziomowej mapy.

Olśniewające efekty trójwymiarowe sprawiają, że postacie i środowisko ożywają.

Przenieś się do interaktywnego świata:

Wysadzaj w powietrze mosty, niszcz tamy zalewając podziemia, wywołuj lawiny zmiatając swoich wrogów z powierzchni ziemi. Możesz również kopać tunele oraz sprawiać, że wybuchną podziemne strumienie lawy, paląc twoich przeciwników żywcem.

Zaatakuj wroga armią składającą się z 200 jednostek, bądź świadkiem najcięższych potyczek rozgrywanych w czasie rzeczywistym.

Zmieniaj krajobraz powierzchni i podziemia

Z pomocą takich jednostek jak m.in. górnicy. Możesz również rzeźbić teren rzucając potężne czary Trzęsienia Ziemi lub Wulkanu.

Tryb dla jednego gracza składa się z podzielonej na trzy części kampanii.

Można także toczyć pojedyncze bitwy z kontrolowanymi przez komputer siłami.

Wejdź do sieci i graj w trybie online.

Dostępne będą cztery tryby gry: Melee, Arena, Mission oraz Free-for-all.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM