Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
SSX On Tour | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2005-10-21

Wersja: angielska

Developer: EA Big

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 2 | wydanie: Platinum | sklep: chwilowo brak

SSX On Tour

Pędź na złamanie karku, wzbijaj się wysoko w powietrze i zostań ikoną SSX On Tour.

Stwórz własnego zawodnika i pracuj nad jego karierą - od niedoszłego pogromcy stoków, aż po prawdziwą gwiazdę górskich zboczy. Możesz walczyć o medale lub po prostu pognać w dół dla zabawy. Tak czy inaczej, w obu przypadkach będziesz musiał zadbać o swój wygląd, bo liczy się przede wszystkim reputacja.

Wykonuj akrobacje, za sprawą których, szczęki przeciwników będą obijać się o pokrytą śniegiem ziemię. Zaprezentuj swój niepowtarzalny styl przy niewyobrażalnych prędkościach. Ty robisz szum wokół swojej osoby, a szum gwarantuje status legendy SSX On Tour.

Stworzona z uwzględnieniem wszystkich zalet poprzednich części, gra SSX On Tour cechuje się zupełnie nowym systemem dostosowywania zawodników, dzięki któremu i Ty masz szansę wziąć udział w zaciętej rywalizacji. Oczywiście, SSX On Tour to także nowe trasy, powalające na kolana triki oraz możliwość rozgrywki wieloosobowej.

Nabierz pewności siebie:

Stwórz swoje drugie ja i przenieś się do pełnego akcji świata SSX. Za sprawą setek możliwości dostosowania sprecyzujesz niepowtarzalny styl prowadzonego przez Ciebie zawodnika. Możesz wybrać najlepszy sprzęt licencjonowanych producentów, ulubioną fryzurę, a także dodatkowe akcesoria.

Tournee:

Zdobądź tytuł mistrza górskich stoków - człowieka zaprzeczającego prawom grawitacji! Wspinaj się po kolejnych szczeblach kariery i zostań prawdziwą gwiazdą.

Zupełnie nowe wyzwania:

Podnieś swój status wygrywając wyścigi, które na nowo zdefiniują Twoje wyobrażenia o narciarskiej/snowboardowej rywalizacji. Gdy już udowodnisz swoje umiejętności na kolejnych trasach, przyjdzie czas na rozpoczęcie Tournee.

Nowe trasy:

SSX On Tour oferuje 12 nowych tras, na których będziesz mieć niepowtarzalną możliwość rozgrzania śniegu do czerwoności - za dnia lub w nocy! Od zatłoczonych stoków, aż po tereny dziewicze. Różnorodność poszczególnych miejsc podkreślają najdrobniejsze szczegóły.

Przetestuj nowe sztuczki:

Zupełnie nowy system narciarskiego zjazdu umożliwia wykonywanie trików na wiele niespotykanych wcześniej sposobów. Przygotuj się - SSX On Tour to zupełnie nowy wymiar grywalności!

Efektowne triki w powietrzu i tzw. Monster Tricks:

Zignoruj prawa fizyki i wykonuj widowiskowe Monster Tricks! Wystarczy umiejętnie korzystać z prawego drążka analogowego.

Pełna kultura narciarska:

Doświadcz życia w górach, jak nigdy dotąd! Nieszablonowa grafika, energetyczna muzyka, potężniejsi przeciwnicy i nowe konkurencje - Monsters of Metal oraz Style Blaster.

Wersje SSX On Tour, akcesoria itp.: PSP

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM