Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Superman Returns | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (TPP)

Premiera w Polsce: 2006-11-17

Wersja: angielska

Developer: Santa Cruz Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 139.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Nintendo DS | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Superman Returns

Tylko jeden człowiek może powstrzymać złoczyńców i uratować świat od zagłady.

Czy potrafisz posiąść supermoce, by ocalić Metropolis?

Superman Returns gwarantuje niezapomniane wrażenia w otwartym świecie gry. A co najciekawsze - w roli głównej występuje klasyczny superbohater! Ten tytuł powstaje równolegle z filmem studia Warner Bros. Pictures, czerpiąc jednocześnie z sześćdziesięcioletniej historii komiksów firmy DC.

Jako Człowiek ze Stali, do perfekcji opanuj nieziemskie supermoce, takie jak np. latanie, wzrok rentgenowski, fale ciepła, wyostrzony słuch, supersiłę, superszybkość i superoddech! Tylko Superman jest w stanie pokonać potężnych wrogów.

Wykorzystuj swoje moce i odkrywaj ich nowe zastosowania. Użyj fali ciepła, aby stopić samochód przeciwnika lub potnij gruby metal przy pomocy skoncentrowanej wiązki laserowej. Korzystając z superoddechu będziesz przesuwać ciężkie obiekty i zamrażać swoich wrogów. Możesz nawet łączyć swoje umiejętności i wykorzystywać elementy otoczenia. Przykładowo, przy pomocy superoddechu zamrozisz wodę tryskającą z zepsutego hydrantu, a następnie korzystając z supersiły ciśniesz ogromnym soplem lodu w przeciwnika.

Przygotuj się do latania! Dostępny w Superman Returns rewolucyjny mechanizm ruchu umożliwia pełną kontrolę manewrów w powietrzu. Możesz latać z prędkością ponad 1300 kilometrów na godzinę, czyli szybciej niż jakikolwiek pocisk! Pogonisz przeciwników wykonując efektowane figury akrobatyczne lub przeprowadzisz atak rakietowy za pomocą superszybkości. To nie wszystko!

Poznaj tętniące życiem Metropolis. Miasto jest przeogromne - łącznie ponad 130 kilometrów kwadratowych oraz 10,000 budynków. Czegoś takiego jeszcze nie było! Co ciekawe, Metropolis zmienia się dynamicznie w trakcie rozgrywki. Mieszkańcy uciekają w panice widząc pojawiające się zagrożenia lub wychodzą z samochodów, by kibicować Supermanowi i robić zdjęcia, gdy przelatuje nad ich głowami.

Superman jest niezniszczalny. Tego samego nie można jednak powiedzieć o Metropolis. Wszelkie decyzje podejmowane przez gracza mają ogromne znaczenie, a postępująca destrukcja miasta wpływa na dalszą rozgrywkę. Superman musi nieustannie dokonywać ciężkich wyborów. Czy powinien przerwać pogoń za wrogami, by powstrzymać siejące spustoszenie tornado i uratować mieszkańców? Każda decyzja wpływa na stan paska obrazującego poziom zniszczenia miasta. Utrzymanie tego wskaźnika na bezpiecznym poziomie jest jednym z najważniejszych zadań gracza.

To nie jest kolejna adaptacja filmu. To gra z Supermanem w roli głównej o jakiej marzyłeś od zawsze! Superman Returns oferuje niesamowitą zabawę, wiernie przedstawiając dorobek ponad sześćdziesięcioletniej historii przygód tego niesamowitego bohatera!

Autentyczna rozgrywka

Gra z Supermanem w roli głównej!. W konsekwentny sposób prezentuje niesamowity świat superbohatera. Tytuł, na który cierpliwie czekały kolejne pokolenia.

Tętniące życiem Metropolis

Miasto dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Rozentuzjazmowani mieszkańcy zatrzymują się, by robić zdjęcia, gdy przelatujesz nad zatłoczonymi ulicami. Po raz pierwszy w historii przeniesiono do gry tak ogromny obszar. Łączna powierzchnia to ponad 130 kilometrów kwadratowych!

Rozległy, otwarty świat gry

Jako Superman masz pełną swobodę działań. Dzięki nieliniowej rozgrywce będziesz zapoznawać się z grą w ustalonym przez siebie tempie. Z czystej ciekawości możesz np. wznieść się na sam szczyt drapacza chmur, unikając po drodze zderzenia z kolejką nadziemną. Grę zaprojektowano w ten sposób, byś w jak największym stopniu poczuł swobodę poruszania się w otwartym środowisku.

Misje i mini-gry

Wciel się w rolę Człowieka ze Stali i ocal Metropolis przed zniszczeniem. Stań do walki z odwiecznymi wrogami, takimi jak Metallo i Parasite. Podejmuj wyzwania, którym sprostać możesz jedynie jako Superman.

Urozmaicona zabawa

Przygoda pełna akcji i wspaniałych wyzwań. Wszystko za sprawą trzech odrębnych elementów rozgrywki - latania, ratowania i walki. Wykonuj misje nawiązujące do fabuły filmu oraz zadania stworzone specjalnie na potrzeby tej gry wideo.

Technologia następnej generacji

Grafika, dźwięk i rozgrywka przeniosą Cię w zupełnie nowy wymiar. Przygotuj się na interaktywną wycieczkę po Metropolis jakiego nie widziałeś nigdy wcześniej. Gra oferuje m.in. trójwymiarowy dźwięk oraz wspaniałą muzykę skomponowaną przez zdobywcę Oskara i nagraną w wykonaniu orkiestry.

Wersje Superman Returns, akcesoria itp.: PS2, 360

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM