Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Tiger Woods PGA Tour 06 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2005-10-07

Wersja: angielska

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 269.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Tiger Woods PGA Tour 06

Czy potrafisz powstrzymać Tigera Woodsa?

Czy Tiger Woods jest najlepszym graczem w golfa wszech czasów? On jest gotów, by rozstrzygnąć tą kwestię raz na zawsze i tylko Ty możesz udowodnić, że jest inaczej. Stwórz własnego golfistę korzystając z najbardziej zaawansowanej technologii Game Face. Następnie stań do rywalizacji w trakcie pięciu klasycznych okresów tej dyscypliny sportowej, podczas gdy Tiger Woods będzie podążać za Tobą. Poczuj presję... Stoczysz zacięte pojedynki m.in. z Jackiem Nicklausem, Arnoldem Palmerem i Benem Hoganem. Za sprawą nowych mini gier, 21 licencjonowanych zawodników oraz 11 autentycznych pól golfowych PGA TOUR, w Tiger Woods PGA TOUR 06 zmierzysz się ze światowej klasy konkurencją i pokażesz wszystkim, że jesteś najlepszy.

Zupełnie nowy tryb Rival:

Udowodnij, że jesteś najlepszym golfistą wszech czasów, stając do rywalizacji z legendarnymi graczami u szczytu sławy. Nie będzie łatwo, bo musisz zmierzyć się z nimi na ich warunkach. Pokonaj Jacka Nicklausa w czasach, gdy był najlepszy - grając przy użyciu drewnianych kijów. Albo zmierz się z Tigerem Woodsem wyposażonym w nowoczesny sprzęt.

Nowy mechanizm wykonywania uderzeń:

Po raz pierwszy w historii serii, oba drążki analogowe odpowiedzialne są za wykonywanie uderzeń. Korzystając z lewego wykonujesz zamach, natomiast używając prawego (tzw. Shape Stick) dyktujesz tor lotu piłeczki i decydujesz o sile uderzenia.

Przewiduj swoje ruchy:

Rób zakłady przed każdym uderzeniem lub rundą. Za wyjątkowe umiejętności przyznawane są specjalne nagrody. Zbieraj wygrane za udane uderzenia w najtrudniejszych momentach.

Nowe pola i golfiści:

Teraz przeniesiesz się na 14 przepięknie odwzorowanych pól golfowych, w tym m.in. Pebble Beach Golf Links, St Andrews, Reflection Bay czy Doral Golf Resort. Zmierzysz się z Tigerem Woodsem oraz innymi uczestnikami PGA TOUR. Łącznie 17 zawodników - Chris DiMarco, Mike Weir, Ian Poulter, Luke Donald i wielu innych.

Nowy wskaźnik Gamebreaker:

Pewność siebie w trakcie rozgrywki zagwarantuje Tobie możliwość skorzystania z tzw. sytuacji Gamebreaker. Dzięki niej, zwiększysz siłę uderzenia oraz celność i wykonasz niesamowite zagranie.

Rozgrywka w sieci:

Na konsolach PlayStation2 i Xbox możesz cieszyć się wieloosobową rozgrywką w sieci dla maksymalnie czterech graczy jednocześnie. Rozbudowany system turniejowy obejmuje m.in. listę płac, śledzenie statystyk i klasyfikację liderów rozgrywek ligowych, a system kojarzenia w pary szybko znajduje odpowiednich przeciwników.

Wersje Tiger Woods PGA Tour 06, akcesoria itp.: PSP, PC (EA Classics), PS2 (Platinum)

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM