Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Total Club Manager 2005 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: strategiczna

Premiera w Polsce: 2004-10-22

Wersja: angielska

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: EA Classics | sklep: chwilowo brak

Total Club Manager 2005

Poprowadź ulubioną drużynę i zdobądź wszystkie puchary dzięki grze Total Club Manager 2005.

Twórcy FIFA Football (najlepiej sprzedającej się serii gier piłkarskich) przedstawiają Total Club Manager 2005 - grę, dzięki której sprawdzisz umiejętności taktycznego myślenia jako menedżer ulubionej drużyny. Niezależnie od tego czy będziesz walczyć o punkty w rozgrywkach ligowych lub poprowadzisz zespół w pucharach europejskich, TCM 2005 sprawi, że poznasz codzienny stres menedżera drużyny piłkarskiej.

Imponująca baza danych (oficjalnie licencjonowane ligi, drużyny oraz zawodnicy) oraz usprawniony algorytm strategii i uderzająco piękna trójwymiarowa grafika pozwalają na zgłębienie istoty zarządzania klubem piłkarskim. Całkowicie nowy zestaw trójwymiarowych powtórek (wyłącznie w wersji na PC) pomaga menedżerowi przeanalizować najważniejsze momenty spotkań.

Zupełnie nowy interfejs obsługi prezentowany jest w wysokiej rozdzielczości. Gra TCM 2005 oferuje rozbudowany system statystyk i ciekawe tryby gry (jak np. ?śCreate a Club dostępny tylko w wersji na PC), na nowo wyznaczając standardy w gatunku interaktywnych menedżerów piłkarskich.

Pełen realizm. Autentycznie

Wprowadzenie nowej bazy danych gwarantuje niezliczoną ilość najdokładniejszych informacji, jakich w serii gier TCM jeszcze nie było!

o Umiejętności zawodników opisywane są teraz w przedziale 0-99 a nie jak poprzednio -1 to +2. Dzięki temu menadżer może bardziej fachowo dobierać skład drużyny, uwzględniając podczas oceny każdą z umiejętności swoich zawodników. (tylko w wersji na PC)

o 30 różnych statystyk dla każdego zawodnika. W TCM 2004 wspominanych statystyk było łącznie 16. (tylko w wersji na PC)

o Teraz bardziej liczy się kondycja zawodnika niż jego morale. (tylko w wersji na PC)

o Całkowicie nowy zestaw cech dla każdego zawodnika w wersjach na wszystkie platformy.

Przygotowany od podstaw silnik 3D

Prezentowany w TCM 2005 nowy silnik 3D gwarantuje, że twoi zawodnicy będą realizować ustalony przez ciebie plan gry. Wszystko za sprawą jeszcze większej ilości opcji taktycznych oraz dzięki zupełnie nowemu systemowi sztucznej inteligencji.

Nowy zestaw najważniejszych momentów

Tryb najważniejszych elementów w wersji na PC łączy w sobie relacje komentatorów z prezentacją najważniejszych informacji statystycznych. W kluczowych momentach spotkania zobaczysz podgląd sytuacji w trójwymiarze.

Szczegółowe dane

Gra TCM 2005 oferuje zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania, które dostarczają niesamowitych wrażeń z rozgrywki. Opcja ?śInteractive Manager Dugout pozwala menedżerowi oglądać przebieg spotkania (wyświetlany w trójwymiarowej grafice), a jednocześnie przeglądać najnowsze informacje dotyczące obu drużyn. Niektóre z danych to chociażby:

o Sprawność fizyczna/Kondycja

o Notowania zawodnika

o Gole / Kartki

o Statystyka zawodnika

o Statystyka drużyny

o Statystyka posiadania piłki

Dzięki opcji ?śInteractive Manager Dugout menedżer może wydawać drużynie polecenia oraz dokonywać zmian taktyki podczas trwania meczu. A co najciekawsze, jest na bieżąco informowany o najświeższych wynikach pozostałych spotkań ligowych.

Jeszcze więcej lig i zawodników

Autentyczność Total Club Manager polega na zawarciu w grze wszystkich zawodników i drużyn z ligi angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej... oraz wielu innych z całego świata. Spodziewajcie się kolejnych informacji.

Twoje miasto, Twoja drużyna

Total Club Manager 2005 oferuje możliwość stworzenia własnego klubu piłkarskiego (tylko w wersji na PC). Dzięki rozbudowanej bazie danych, obejmującej 30.000 angielskich i niemieckich miast/miejscowości, menedżer może poprowadzić swój ulubiony klub. Zaprojektuj godło, stroje i stadion. Następnie poprowadź drużynę do chwały na europejskich boiskach.

Dowolne formacje drużyny

Nowość w wersji na konsole: możesz stworzyć i zapisać aż 10 dowolnych formacji drużyny, by ostatecznie wybrać tą, która najlepiej sprawdza się na boisku.

Polecenia dla zawodników

Nowość w wersji na konsole: menedżer może wybierać spośród 8 dostępnych poleceń, by dokładnie określić co poszczególni zawodnicy powinni robić na murawie.

Wersje Total Club Manager 2005, akcesoria itp.: PS2

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM