Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
UEFA Champions League 2006-2007 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2007-03-23

Wersja: angielska

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 139.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

UEFA Champions League 2006-2007

Poczuj wagę historii, gdy w świetle reflektorów wychodzisz na boisko ogłuszony panującą na trybunach wrzawą.

Kibice liczą na Ciebie. Nie możesz ich zawieść. Skutecznie rozgrywaj kolejne spotkania, w trakcie których zmierzysz się z najbardziej utalentowanymi gwiazdami piłki nożnej w Europie. To jest ostateczny test. Zapisz się na kartach historii. Zagraj w jedyną oficjalną wersję klubowych rozgrywek UEFA Champions League 2006-2007.

Sprawdź swoje menedżerskie predyspozycje wykonując ponad 400 zadań dostępnych w zróżnicowanych trybach gry. Decyduj się na rozmaite scenariusze zabawy, w tym m.in. The Treble, w którym masz tylko jeden sezon, by zdobyć wymarzoną potrójną koronę w europejskich rozgrywkach klubowych.

Wirtualni piłkarze w UEFA Champions League 2006-2007 są jeszcze bardziej sprytni. Dzięki systemowi płynnego ruchu, w zawrotnym tempie rozgrywają realistyczne akcje i wprowadzają obronę przeciwnika w zakłopotanie .

Pięć wymagających trybów gry to gwarancja, że gruntownie sprawdzisz swoje umiejętności. Od Ciebie zależy jak zapisane zostaną karty historii Ligi Mistrzów.

Najważniejsze cechy

Tryb The Treble

Jako menedżer masz tylko jeden sezon, by zrealizować największe piłkarskie marzenie - zdobyć potrójną koronę! Z każdą kolejną misją pojawia się nowe wyzwanie. Twoim zadaniem jest poprowadzenie drużyny przez trudy spotkań ligowych, meczów pucharowych i całej kampanii w Lidze Mistrzów.

Tryb Ultimate Challenge

Rozgrywaj historyczne mecze i zmieniaj przebieg rozgrywek Ligi Mistrzów. Wygrywaj pamiętne spotkania z rozmaitych etapów tego turnieju, by ostatecznie dojść do finałowych scenariuszy.

Liga Mistrzów

Odtwórz lub pozmieniaj oficjalne ustawienia grupowe w turnieju Ligi Mistrzów. Następnie poprowadź swoją drużynę przez fazę grupową i zdobądź mistrzostwo kontynentu.

śledź swój dorobek

Odblokowuj zadania do wykonania w poszczególnych trybach gry. Opcja History Book wyświetla misje dostępne dla Twojej drużyny oraz pozyskane punkty. Wydawaj je w sklepie na ulepszenia, jak chociażby oficjalne piłki Ligi Mistrzów oraz nowe stadiony i nawierzchnie.

Przyjazne sterowanie

Podtrzymuj atak za pomocą nowego systemu szybkiego sterowania. Korzystając z jednego przycisku egzekwujesz rzuty wolne, z autu, rożne i wybicia z bramki. Nieprzerwana akcja murowana.

Szybka rozgrywka

Przygotuj się na wiele niespodzianek rodem z prawdziwych meczy Ligi Mistrzów. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi strzelania, uwzględniającym rozmaite cechy poszczególnych zawodników, gra oferuje jeszcze większa kontrolę i realizm.

Piłkarska zima

Przekonaj się na własnej skórze na czym polega gra w ciężkich warunkach pogodowych. Piłkarze noszą rękawiczki, z ich ust wydobywa się para, a śnieg potrafi prószyć gęsto.

Wersje UEFA Champions League 2006-2007, akcesoria itp.: PS2, PSP, 360

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM