Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
UEFA Euro 2008 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2008-04-18

Wersja: polska

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 179.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

UEFA Euro 2008

Wyraź piłkarską pasję i miłość do drużyny narodowej. Oto jedyna oficjalna gra wideo Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

W UEFA EURO 2008 znajdziesz wszystkie zespoły i oficjalne stadiony. Podejmij się poprowadzenia jednej z 50 reprezentacji - od eliminacji, aż po Wielki Finał! Poczuj dramaturgię tegorocznego turnieju w Austrii i Szwajcarii.

W zupełnie nowym trybie gry - zostań kapitanem drużyny - prezentujesz się prawdziwym kibicom, przywdziewając koszulkę ukochanej reprezentacji. Pnij się na szczyt sławy i udowodnij, że zasługujesz na opaskę kapitana.

UEFA EURO 2008 realistycznie ukazuje charakter tegorocznych rozgrywek. Deszcz i błoto mają znaczący wpływ na prowadzenie gry na boisku, a dynamicznie aktualizowane statystyki zmieniają się zależnie od formy danego zawodnika. W trybie rzutów karnych poczujesz euforię lub poznasz gorycz porażki. Wyraź radość ze zdobycia bramki, ciesząc się sukcesem, dzięki całkowicie nowemu i interaktywnemu systemowi świętowania!

Załóż opaskę kapitana, zagraj w jednej drużynie ze swoimi bohaterami i poprowadź ich do chwały w oficjalnej grze wideo UEFA EURO 2008.

Najważniejsze cechy

Wygraj Mistrzostwa Europy - zagraj jedną z 52 drużyn, od eliminacji, aż po finałowy turniej Mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii.

Zostań kapitanem reprezentacji - zagraj z trójką znajomych, z których każdy zajmuje na boisku inną pozycję. Współpracuj, aby wygrywać spotkania, ale jednocześnie konkuruj o opaskę kapitana. Pokieruj zawodnikiem przez osiem poziomów umiejętności, by wreszcie zostać kapitanem reprezentacji i poprowadzić drużynę do zwycięstwa.

Emocjonujące rzuty karne - podejmij wyzwanie, weź udział w rzutach karnych, poczuj się jak na boisku! Opanuj nerwową atmosferę i zdobądź bramkę, która otworzy Twojej drużynie drogę do finału.

Dynamiczny deszcz i błoto - europejskie warunki pogodowe są wiernie odwzorowane i symulują prawdziwe warunki gry. Zobacz jak ulewa tworzy grząską, błotnistą nawierzchnię i przekonaj się jak faktycznie wpływa to na precyzję podań oraz zachowanie zawodników.

Strategie w domu i na wyjeździe - sztuczna inteligencja naśladuje trendy w międzynarodowej piłce nożnej, ustawiając strategiczne, defensywne formacje dla drużyn grających na wyjeździe i liczących na remis.

Dowolne formacje - obmyśl swoją strategię i stwórz idealne ustawienie piłkarzy na boisku. Znajdź najlepsze miejsce dla zawodnika w Twojej formacji, a następnie sprecyzuj jego zachowania w trakcie obrony i ataku.

Koncentracja w kluczowych momentach - zauważ jak potrafią się zmobilizować najlepsi, gdy ważą się losy spotkania. Gra oferuje nowy system sztucznej inteligencji w sytuacjach krytycznych.

Autentyczne stadiony - zagraj na każdym z 8 oficjalnych stadionów Mistrzostw Europy 2008. Gra niesamowicie wiernie odwzorowuje oświetlenie za dnia, o zmroku i w nocy.

Trenerzy reprezentacji - obserwuj żywiołowe reakcje trenerów drużyn, patrząc jak na linii bocznej zagrzewają zawodników do walki lub w rozpaczy załamują ręce.

Dynamicznie statystyki - aktualizowane w czasie rzeczywistym, zmieniają się wraz z formą gracza i odzwierciedlają lepsze i gorsze okresy w trakcie sezonu.

Wersje UEFA Euro 2008, akcesoria itp.: PC, PS2, PS3, PSP

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM