Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Warhammer Online: Age of Reckoning | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: fabularna MMO

Premiera w Polsce: 2008-09-18

Wersja: angielska

Developer: EA Mythic

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 89.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Warhammer Online: Age of Reckoning

Warhammer to najbardziej złożony świat fantasy, jaki kiedykolwiek powstał.

Wojna jest wszechobecna w Warhammer Online: Age of Reckoning (WAR), nowej grze fantasy typu MMORPG, twórców Dark Age of Camelot. WAR wyróżnia się nowatorskim systemem Realm vs. Realm (RvR), który na długie lata przeniesie Was do gigantycznego świata ogarniętego odwiecznym konfliktem. Gra jest oparta na licencji firmy Games Workshop, która powstała przed 25 laty. Popularny świat fantasy Warhammer to najbardziej szczegółowy i dopracowany świat jaki kiedykolwiek powstał.

W świecie Warhammer dominuje oręż i magia. To wspaniała sceneria dla wszystkich pragnących zasmakować bitewnej chwały i epickiej natury wojny, która ogarnęła Stary świat (Old World). Gracze mogą angażować się w wiele rozmaitych przygód, indywidualnie lub w grupie, w zróżnicowanych trybach PvE (Player vs Environment) i PvP (Player vs Player).

Każdy aspekt WAR - a więc każdy gracz, każde zadanie, każda potyczka i każda bitwa mogą przechylić szalę zwycięstwa na korzyść strony konfliktu, po której się opowiesz!

Najważniejsze cechy

Walcz po stronie Królestwa Ładu (Krasnoludy, Elfy Wysokiego Rodu, Imperium) lub Królestwa Zagłady (Zielonoskórzy, Mroczne Elfy, Chaos) w konflikcie zbrojnym na ogromnych polach bitewnych.

Weź udział w walce Realm vs. Realm i walcz o supremację! Wraz z armią sojuszników u boku, obroń ojczyznę, weź udział w inwazji na wrogie światy i przeprowadź ostateczne oblężenie stolicy przeciwnika.

Po raz pierwszy w historii, możesz brać udział w tzw. zadaniach publicznych (Public Quests) - wieloetapowych, wspólnych misjach, wykonywanych z sojusznikami walczącymi przeciwko przytłaczającym siłom wroga.

Podejmij się epickiej misji i skompletuj Księgę Wiedzy (Tome of Knowledge). Dzięki tej obszernej encyklopedii poznasz historię świata Warhammer i wszystkie bestie, a także odkryjesz nowe zdolności, nagrody oraz istotne wątki fabularne.

Do uruchomienia gry wymagane jest posiadanie karty płatniczej lub karty pre-paid . Gra przeznaczona do działania wyłącznie na europejskich serwerach.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM