Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
We Love Katamari | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręcznościowa

Premiera w Polsce: 2006-02-03

Wersja: angielska

Developer: Namco

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 199.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 2 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

We Love Katamari

Król Wszechświata został prawdziwą gwiazdą, po tym, jak zabrał Księciowi wszystkie Katamari i zastąpił nimi ciała niebieskie.

Radość podwładnych nie miała końca, w związku z czym coraz częściej wysłuchiwał kolejnych próśb o jeszcze więcej Katamari. W końcu postanowił zaspokoić życzenia swojego ludu i poprosił Księcia oraz jego kuzynostwo o pomoc. Zadanie polega na skulaniu* Katamari, za każdym razem większych i innych niż poprzednie.

Zagraj jako Książę lub jeden z jego kuzynów i wykonuj misje zlecane przez Jego Królewską Mość oraz wiernych fanów. Przenieś się do nowych miejsc i rozpocznij specyficzną zabawę, dzięki której seria Katamari zdobyła popularność na całym świecie. Teraz możesz nawet zagrać wspólnie z kolegą/koleżanką, w zupełnie nowym trybie dla dwóch graczy. Ciesz się kolejnymi misjami i skulaj największe i najlepsze Katamari, jakie kiedykolwiek widziano.

*skulać - utoczyć kulę, która powiększa się w miarę pochłaniania przez nią kolejnych elementów świata gry itp.

Cechy:

Kontynuacja wielokrotnie nagradzanego tytułu. Pełna fantazji, jedyna w swoim rodzaju gra, która zauroczyła fanów interaktywnej rozgrywki na całym świecie. Skulaj z powierzchni ziemi to, co znajdzie się na Twojej drodze!

Graj na nowych planszach i baw się jeszcze lepiej. W trakcie podróży Księcia zobaczysz nowe krainy i wiele niesamowitych przedmiotów. W międzyczasie będziesz mógł skulać dosłownie wszystko - od żyjących w morzach rozgwiazd, aż po Wieżę Eiffla. Katamari pozwala na pełną dowolność kulania!

Kulanie sprawia jeszcze więcej radości, jeśli gra się ze znajomymi. Tryb rozgrywki dla dwóch graczy gwarantuje podwójną dawkę przedniej zabawy.

Skulaj kolegów i koleżanki w rozbudowanym trybie Battle. świat to jedno wielkie pole bitwy, a rozgrywka podzielona jest na trzy niesamowite etapy

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM