Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: strategiczna

Premiera w Polsce: 2004-12-10

Wersja: polska

Developer: EA Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: EA Classics | sklep: chwilowo brak

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie

Wyrusz w niesamowitą podróż do śródziemia, podróż jakiej jeszcze nie odbyłeś. Władca Pierścieni: Bitwa o śródziemie to pierwsza gra z cyklu Władca Pierścieni, która stawia przed Tobą zadanie pokierowania losami ogromnego świata w czasie rzeczywistym.

Steruj legendarnymi bohaterami i potężnymi armiami. Weź udział w epickich kampaniach w śródziemiu opartych na wydarzeniach z wszystkich trzech filmów trylogii Władca Pierścieni. Pełna kontrola jednostek walczących o losy niepowtarzalnego świata, sterowanie ulubionymi bohaterami i postaciami oraz zarządzanie produkcją i zasobami to główne cechy gry. Losy śródziemia leżą w Twoich rękach.

Niezależnie od tego, czy będą dowodzić siłami dobra lub zła, użytkownicy komputerów osobistych mają pełną kontrolę nad przebiegiem epickich kampanii zobrazowanych we wszystkich trzech filmach trylogii. W przeciwieństwie do anonimowych jednostek z innych gier tego gatunku, w Władca Pierścieni, Bitwa o śródziemie, każda postać wyraża swoje emocje w czasie rzeczywistym, w zależności od sytuacji w jakiej się znajduje. Obserwuj jak Twoi wojownicy drżą ze strachu w nerwowym oczekiwaniu na zmierzenie się z nadciągającymi Trollami, a także poczuj ich radość gdy świętują zwycięstwo, na które zasłużyli.

Gra Władca Pierścieni, Bitwa o śródziemie, została stworzona w oparciu o wysoce zaawansowaną wersję renomowanego silnika 3D Sage, po raz pierwszy zastosowanego w grze Command & Conquer Generals. Będziesz dowodzić siłami światła lub ciemności w dwóch odrębnych kampaniach. Będziesz musiał niezwykle mądrze dobierać jednostki, ponieważ każda armia posiada swoje niepowtarzalne zalety, ale także i wady. Gra Władca Pierścieni, Bitwa o śródziemie, oferuje prawdziwie niezapomniane przeżycia - to pierwsza strategia czasu rzeczywistego, w której świat naprawdę tętni życiem.

Epickie bitwy

Walcz w epickich bitwach znanych z nagrodzonej Oscarami filmowej trylogii The Lord of the Rings. Zobacz zacięte boje z całkiem nowej perspektywy - jako dowódca setek żołnierzy i potworów.

Kontrola ogromnych armii

Kontroluj ogromne armie i interaktywne pola walki znajdujące się w rozległym świecie śródziemia.

Poprowadź siły dobra lub zła

Poprowadź siły dobra lub zła kontrolując jedną z czterech niepowtarzalnych grup - od Jeźdźców Rohanu, aż po armię Saurona. Każda z grup wymaga określonego sposobu rozgrywki i zarządzania zasobami oraz innej techniki budowania bazy.

Kontroluj terytoria o strategicnym znaczeniu

Przejmij kontrolę nad strategicznymi terytoriami na niesamowicie szczegółowej, trójwymiarowej mapie śródziemia. Odwróć bieg zdarzeń w walce o Jedyny Pierścień.

Nowi bohaterowie

Stwórz nowych bohaterów, dostosuj ich umiejętności i moce, a następnie poprowadź do boju, podczas którego zdobędą doświadczenie i wyższe stopnie.

"żywe" zachowanie wojsk

Obserwuj jak Twoje armie zachowują się jak żywe i okazują swoje emocje - od gniewu, poprzez strach, aż do świętowania zwycięstwa - reagując na kolejne wydarzenia i zmieniające się otoczenie.

Podejmuj mądrzejsze i szybsze decyzje podczas walki.

Wszystko za sprawą całkowicie nowego, intuicyjnego i uproszczonego do niezbędnego minimum interfejsu, który umożliwia pełną kontrolę nad Twoimi armiami i budynkami.

Rozgrywki sieciowe

Zmierz się z innymi władcami w rozgrywkach sieciowych umożliwiających prowadzenie bojów wielu graczom jednocześnie.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM