Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Battlefield 2142 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2009-01-16

Wersja: polska

Developer: Digital Illusions

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: Deluxe Edition Classic | sklep: niedostępny

Battlefield 2142

Pakiet zawiera Battlefield 2142 i dodatek Battlefield 2142: Northern Strike.

Battlefield 2142

W Battlefield 2142 gracze opowiadają się po stronie Unii Europejskiej lub nowo powstałej Koalicji Panazjatyckiej i rozpoczynają ciężką kampanię o przetrwanie. Uzbrojeni w potężny arsenał najnowocześniejszych broni, w tym m.in. karabiny szturmowe, urządzenia maskujące i działka automatyczne, kierują pojazdami imponujących rozmiarów. Podczas gdy futurystyczne samoloty kontrolują przestworza, masywne kolosy bojowe prowadzą wojnę na lądzie. Stając do walki z niespotykanymi wcześniej jednostkami pancernymi, żołnierze muszą używać sprytu i środków zaradczych w postaci granatów EMP, inteligentnych min itp.

Pełna emocji rozgrywka online dla 64 zawodników, przenosi graczy na linie frontu, gdzie ruszają do boju wraz z plutonem lub walczą w zakulisowym trybie Commander, umożliwiającym pokierowanie strategicznymi atakami kolegów z drużyny.

Po raz pierwszy w historii serii, Battlefield 2142 oferuje zupełnie nowy sposób rozgrywki, uzupełniający klasyczną zabawę w podbój. Pełen przygód tryb Tytan polega na zniszczeniu masywnego, solidnie uzbrojonego latającego okrętu przeciwnika. Aby pokonać wrogiego Tytana, gracze muszą wysadzić go w powietrze. Wpierw czeka ich jednak osłabienie pancerza, następnie wejście na pokład okrętu, zacięta walka aż po jego rdzeń i zdetonowanie od środka. Ta interesująca innowacja zmienia sposób zabawy, zachęcając graczy do wspólnego działania i posługiwania się specjalnymi taktykami w starciach na niespotykaną wcześniej skalę.

Najważniejsze cechy

Tryb Tytan

Walcząc w niespotykanej wcześniej formie, musicie zniszczyć Tytana sterowanego przez wrogiego dowódcę. Konieczne jest osłabienie jego pancerza, a następnie wejście na pokład masywnego okrętu i zdetonowanie go od środka.

64 graczy online

Weź udział w wojnie totalnej. Legendarny tryb wieloosobowy Battlefield umożliwia jednoczesną walkę z udziałem aż 64 graczy.

System nagradzania

Zwycięzca zgarnia łupy! W trakcie gry przyznawane są nagrody w postaci sprzętu, medali itp. Wybierz odblokowaną nagrodę i uzyskaj do niej dostęp, gdy następnym razem pojawisz się na mapie. Gra oferuje 5 razy więcej naród niż Battlefield 2!

Wybór umiejętności

Gracze mogą rozwijać umiejętności i łączyć klasy żołnierzy, dobierając je w zależności od stylu gry.

śmiercionośne pojazdy

Kroczące machiny wojenne, futurystyczne śmigłowce bojowe, pojazdy APC i szybkie wozy zwiadowcze sprawiają, że akcja jest wartka, szalona i nieprzewidywalna.

Broń najnowszej generacji

Granaty EMP, działka automatyczne, urządzenia maskujące i inteligentne miny na zawsze zmieniają zasady gry w Battlefield.

świat nie jest już taki jak dawniej

Podczas gdy lód napiera z północy, Ty walczysz o przetrwanie - od Mińska aż po Afrykę Północną. Witaj w XXII wieku! świat Battlefield czeka na Ciebie, żołnierzu!

Battlefield 2142: Northern Strike

Wszechobecne w Battlefield 2142: Northern Strike starcia bezpośrednie wciągają w wir desperackiej walki o kontrolę nad ostatnimi nadającymi się do zamieszkania skrawkami Ziemi.

Rozpoczynając swoją ostateczną ofensywę, Koalicja Panazjatycka potajemnie przemieściła się w głąb Europy, zmieniając opuszczone obszary miejskie w prawdziwe fortece. W obliczu tej sytuacji Unia Europejska musi bezzwłocznie postawić w stan gotowości północne bastiony, by wyprzeć jednostki wroga i odzyskać przewagę.

Na pierwszy ogień w Battlefield 2142: w Northern Strike wprowadzono nowy tryb Zdobywcy oraz trzy dodatkowe scenariusze przedstawiające zacięty bój o most na Renie, walkę o kontrolę nad alpejskim portem Tytanów w Bawarii oraz klaustrofobiczne starcie, którego stawką jest wyzwolenie Lipska. Ten zestaw specjalny do Battlefield 2142 oferuje również nowe pojazdy, m.in. IFV Goliath (Unia Europejska) i IFV Hachimoto (Koalicja Panazjatycka), oraz dodatkowe elementy wyposażenia do odblokowania, odznaki, baretki i wiele innych.

Najważniejsze cechy

Bezpośrednie starcia piechoty

Działania wojenne cechują się teraz zwiększoną dynamiką.

Trzy nowe mapy w Europie

Pola bitewne w postaci pokrytych śniegiem postapokaliptycznych miast i alpejskich łańcuchów górskich.

Dwa nowe pojazdy

Zaprojektowane specjalnie z myślą o wspieraniu uderzeń piechoty. Lekki IFV Hachimoto dla Koalicji Panazjatyckiej i potężny, ciężki IFV Goliath dla Unii Europejskiej.

Zwiększone możliwości przetrwania

Dziesięć nowych odznaczeń, jedna nowa szpila i dziesięć przedmiotów do odblokowania. Kredyty zdobyte w tym zestawie specjalnym można wykorzystać w podstawowej wersji gry.

Bohaterska akcja w trybie Tytan

Możliwa jest teraz na dwóch mapach - wreszcie można rywalizować w scenerii miejskiej.

Nowy tryb Zdobywcy

Jeszcze bardziej gorące potyczki na wszystkich trzech nowych mapach.

Poziome wystrzeliwanie kapsuł

Dodatkowa możliwość szybkiego przemieszczania się piechoty.

Wersje Battlefield 2142, akcesoria itp.: PC

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM