Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Battlefield 2: Modern Combat | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2006-04-14

Wersja: angielska

Developer: Digital Illusions

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 99.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: niedostępny

Battlefield 2: Modern Combat

Battlefield 2: Modern Combat szturmuje konsole Xbox 360, oferując najbardziej realistyczne zmagania wojenne.

Tym razem kule dosłownie świstają w powietrzu, krążące helikoptery wystrzeliwują niezliczoną wręcz liczbę pocisków, a wszechobecne eksplozje skutecznie zmniejszają pole widzenia. Battlefield 2: Modern Combat, kolejna niesamowita gra akcji z wielokrotnie nagradzanego cyklu Battlefield, umożliwia prowadzenie współczesnych operacji wojskowych, w sposób odpowiadający Tobie najbardziej.

Battlefield 2: Modern Combat to konflikt zbrojny na niespotykaną dotąd skalę. Wszystko za sprawą map, na których toczy się zacięta walka - m.in. wyspie Wake, dzikim obszarom Bliskiego Wschodu oraz ośnieżonym krajobrazom północnych Chin. Battlefield 2: Modern Combat w wersji na Xbox 360 umożliwia sterowanie zupełnie nowymi pojazdami, jak np. skuterami śnieżnymi, czy furgonetkami wyposażonymi w karabiny maszynowe. Możliwości eliminacji wrogów z pewnością nie brakuje...

Battlefield 2: Modern Combat to również wieloosobowa rozgrywka w systemie Xbox Live. W zaciekłych bojach o dominację zmaga się aż 24 graczy jednocześnie. Gracze mogą opowiedzieć się po jednej z czterech stron konfliktu (dostępne są Stany Zjednoczone, Unia Europejska, Chiny oraz nowopowstała Koalicja Państw Bliskiego Wschodu). Wyposażeni w najnowocześniejsze uzbrojenie, mają możliwość sterowania ponad 30 pojazdami bojowymi.

Battlefield 2: Modern Combat w wersji na Xbox 360 może poszczycić się jednym z najlepszych systemów obsługujących społeczność graczy. Kompletne wsparcie klanów, listy przyjaciół, rozmowy głosowe, dokładne rankingi oraz przeglądanie szczegółowych statystyk... Wszystkie informacje można na bieżąco śledzić zarówno w grze, jak i w sieci!

Ponadto, Battlefield 2: Modern Combat proponuje przesiąkniętą adrenaliną kampanię dla jednego gracza. Przygotuj się do udziału w konflikcie zbrojnym na terenie jednego z najbardziej niebezpiecznych regionów świata - Kazachstanu. Rewolucyjna opcja HotSwapping gwarantuje, że zawsze będziesz znajdować się w centrum wydarzeń. Opowiedz się po jednej ze stron konfliktu, w którym nic nie jest takie, jak mogłoby się wydawać.

Wersja na konsolę Xbox 360:

Grafika następnej generacji i przykuwające uwagę efekty specjalne sprawiają, że jesteś częścią najbardziej realistycznego pola bitwy.

16 map, włącznie z 3 znanymi wcześniej wyłącznie użytkownikom usługi Xbox Live.

Cztery nowe pojazdy, których nie zawarto w oryginalnej wersji na konsolę Xbox. Możesz kierować m.in. skuterami śnieżnymi oraz furgonetkami wyposażonymi w karabiny maszynowe minigun.

Poprawiony system Hotswapping. Ta rewolucyjna opcja jest teraz jeszcze bardziej użyteczna.

Niesamowicie rozbudowane możliwości gry wieloosobowej, w tym m.in. pełne wsparcie społeczności graczy. Bezpośrednio z poziomu gry istnieje możliwość tworzenia list przyjaciół, śledzenia statystyk oraz formowania klanów. System umiejętnie motywuje graczy do ponownego rozgrywania bitew w ten sposób, by wypracowali perfekcyjną strategię.

Zupełnie nowe, przeprojektowane klasy żołnierzy sprawiają, iż odpowiedni ekwipunek widoczny jest już na pierwszy rzut oka.

Steruj ponad 30 pojazdami lądowymi, nawodnymi i powietrznymi. Dostępne są m.in. czołgi, helikoptery, poduszkowce oraz myśliwce.

Opanuj sytuację na polach bitewnych korzystając z arsenału ponad 50 zaawansowanych broni.

Opowiedz się po stronie Stanów Zjednoczonych, Unii Europejskiej, Chin lub Koalicji Państw Bliskiego Wschodu. Wojsko każdego z mocarstw korzysta z własnego, niepowtarzalnego arsenału broni.

Zróżnicowane klasy żołnierzy, w tym m.in. jednostki szturmowe, snajperzy, jednostki specjalne, jednostki wsparcia oraz technicy.

Zwiększaj siłę rażenia, zabijając swoich przeciwników w niesamowitym tempie. Doładuj energię życiową, stań się bardziej odporny, zadawaj więcej obrażeń i nie daj się pokonać.

Korzystaj z zupełnie nowych broni i akcesoriów. Celownik termiczny dla karabinu snajperskiego oraz dodatkowe pociski do moździerza to część propozycji.

Wspinaj się po kolejnych szczeblach wojskowej kariery. Od szeregowca, aż po stopień generała - poprowadź swoją armię do zwycięstwa!

* Rozgrywka w sieci wymaga połączenia internetowego oraz opłacenia abonamentu usługi Xbox Live.

Wersje Battlefield 2: Modern Combat, akcesoria itp.: PS2 (Platinum)

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM