Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Battlefield 2: Modern Combat | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2005-11-18

Wersja: angielska

Developer: Digital Illusions

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 2 | wydanie: Platinum | sklep: niedostępny

Battlefield 2: Modern Combat

Battlefield 2: Modern Combat szturmuje konsolę Playstation 2, oferując najbardziej realistyczne zmagania wojenne.

Gracze zostaną przeniesieni na pola bitew rozgrywanych na współczesnych liniach frontu. Battlefield: Modern Combat z pewnością dostarczy wielu intensywnych i niezapomnianych wrażeń, podobnie, jak Battlefield 1942 na PC. W grze dostępne będą najbardziej zaawansowane technologicznie pojazdy i bronie skonstruowane przez człowieka. Pełna akcji rozgrywka wieloosobowa, z której znana jest seriia Battlefield, sprawi, że gracze wezmą udział we współczesnych działaniach wojennych na niespotykaną dotąd skalę.

Gracze opowiedzą się po stronie jednego z trzech supermocarstw - Stanów Zjednoczonych, Chin lub Koalicji Państw Bliskiego Wschodu. Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt, będą mogli sterować ponad 30 pojazdami dostępnymi w grze. Jednocześnie, aż 24 graczy będzie mogło wziąć udział w największych bitwach dostępnych na konsolach.

Battlefield: Modern Combat oferuje ogromne, szczegółowo dopracowane środowisko: od miejskich ulic po odległe lasy tropikalne w najbardziej znanych punktach zapalnych naszego globu. Gracze uczestniczyć będą w wieloosobowych bitwach, które w każdej chwili mogą stać się częścią rzeczywistości, w której żyjemy.

Jeśli zamierzasz zejść z pola bitwy w jednym kawałku, będziesz musiał umiejętnie wykorzystywać wszystkie zdobycze techniki, które zostaną oddane do Twojej dyspozycji - karabiny maszynowe, naprowadzane rakiety, naloty bombowe oraz najnowocześniejsze pojazdy wojskowe. Rusz do boju w sieci i walcz używając najnowocześniejszego arsenału broni. żadnych drobnych potyczek, przygotuj się na prawdziwe działania wojenne!

Rozgrywka wieloosobowa dla maksymalnie 24 graczy.

Steruj ponad 30 pojazdami lądowymi, nawodnymi i powietrznymi. Dostępne są m.in. czołgi, helikoptery, poduszkowce oraz myśliwce.

Opowiedz się po stronie Stanów Zjednoczonych, Chin lub Koalicji Państw Bliskiego Wschodu. Wojsko każdego z mocarstw korzysta z odrębnego arsenału broni.

Ponad 70 najnowocześniejszych broni oraz zaawansowanych systemów walki. Dostępne są m.in. rakiety naprowadzane na ciepło oraz bomby naprowadzane laserowo.

Rozwój postaci podczas rozgrywki. Każdy sukces oznacza awans, a więc wyższą pozycję w rankingu graczy.

Wsparcie społeczności graczy. Bezpośrednio z poziomu gry istnieje możliwość tworzenia list przyjaciół, śledzenia statystyk oraz formowania klanów.

Możliwość komunikacji głosowej za pomocą zestawów słuchawkowych USB.

Wersje Battlefield 2: Modern Combat, akcesoria itp.: 360

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM