Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Black | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2006-02-24

Wersja: angielska

Developer: Criterion Studios

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

PlayStation 2 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Black

W walce z terroryzmem nie ma czasu na podchody.

Dołącz do najbardziej brutalnej i tajemniczej jednostki uderzeniowej na świecie. Oddział taktyczny BLACK prowadzi całkowicie anonimową i tajną działalność, by chronić Stany Zjednoczone przed zagrożeniami wszelkiego rodzaju. Nie podlega praktycznie nikomu, dzięki czemu może przeprowadzać brutalne operacje w dowolnym miejscu na kuli ziemskiej. Tajni agenci BLACK potrafią manipulować politykami i kontrolować sieci szpiegowskie oraz siły wojskowe na całym świecie. Są perfekcyjnie wyszkoleni pod kątem prowadzenia wojny psychologicznej, szpiegostwa i sztuki zabijania. Wraz z nimi przenieś się do świata zakulisowych działań wojennych i korzystaj z wszelkich dostępnych środków, by wykonać swoją pracę jak należy.

Najważniejsze cechy

Bezpośrednie działania wojenne - Agenci BLACK nie kryją się w cieniu i nie skradają się, by w odpowiednim momencie nawiązać walkę z przeciwnikiem. Od razu przechodzą do konkretów, niszcząc wszystko co stanie im na drodze.

Uzbrojenie w roli głównej - Niesamowity arsenał pozwala na doświadczenie niszczącej mocy najbardziej oryginalnych i najnowocześniejszych broni na świecie.

Strzelaj do wszystkiego co się rusza - W świecie, w którym właściwie nie ma rzeczy kuloodpornych obracasz miasta w gruzy.

Poczuj przyspieszone bicie serca - Adrenalina to Twój najlepszy przyjaciel. Impulsywna i pełna demolki akcja pochłonie Ciebie całkowicie. Spodziewaj się absolutnie megagrywalnej zabawy, w trakcie której należy sobie utorować drogę przez imponujący świat gry.

Walka w stylu BLACK - Wykorzystuj otoczenie i wszelkie eksplodujące materiały na swoją korzyść. Eliminuj ukrywających się przeciwników, w mgnieniu oka niszcz wrogie oddziały i siej totalne spustoszenie dla samej zasady.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM