Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
FIFA 10 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: sportowa

Premiera w Polsce: 2009-10-02

Wersja: polski dubbing

Developer: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 89.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

FIFA 10

Czas rozpocząć kolejny sezon rozgrywek piłkarskich w najlepszym wirtualnym wydaniu!

25 nagród na całym świecie i miliony sprzedanych egzemplarzy FIFA 09 postawiły bardzo wysoko poprzeczkę przed twórcami następnej odsłony serii. Jednak EA SPORTS udało się stworzyć godnego następcę - FIFA 10 to efekt prac nad pełnym wykorzystaniem potencjału świetnego silnika gry znanego z poprzedniej wersji, przy nieocenionej pomocy graczy, których liczne sugestie wyznaczyły kierunek działań zespołu programistów. W połączeniu z długą listą licencjonowanych klubów i lig czyni to FIFA 10 najbardziej kompletną symulacją futbolu na rynku.

FIFA 10 to ulepszony system rozgrywki, bazujący na szybkich i inteligentnych reakcjach zawodników. Ponadto dla miłośników wyzwań długoterminowych przygotowaliśmy gruntownie odświeżony tryb menedżerski, który uległ ponad 50 poważnym zmianom. We współczesnej piłce liczy się zarówno technika, jak i siła fizyczna. Dzięki rozszerzonemu repertuarowi zagrań i twardej walce o piłkę na każdym metrze boiska FIFA 10 jest doskonałym odzwierciedleniem nowoczesnego futbolu! Podczas akcji ofensywnych zawodnicy cały czas próbują znaleźć optymalną pozycję, pokazują się kolegom z drużyny, szukają luki w ustawieniu przeciwnika i grają na granicy spalonego, aby w dogodnej chwili wybiec do podania i znaleźć się sam na sam z bramkarzem. Obrońcy mogą uprzykrzać życie napastnikom precyzyjnymi wślizgami na granicy faulu bądź kryciem indywidualnym, które niejednemu odebrało ochotę do gry. Stosowana jest zasada asekuracji, aby newralgiczne fragmenty strefy defensywnej nie były pozostawione bez opieki. W FIFA 10 gra defensywna polega nie tylko na uzyskaniu przewagi fizycznej, ale i taktycznej!

W systemie sterowania wprowadzone zostały przełomowe modyfikacje. Przede wszystkim dryblujący zawodnik może wykonać ruch pod dowolnym kątem od 1° do 360°, co daje niespotykane dotąd możliwości przedzierania się przez szyki obronne przeciwnika i stwarzania przewagi w ataku! Zawodnikom lepiej wyszkolonym technicznie wystarczy dosłownie odrobina miejsca, aby oszukać obrońcę i zostawić go w tyle. Piłka nożna jest jednak grą kontaktową i każdy technik musi również umieć prowadzić piłkę pod presją - obrońcy grają bowiem blisko, w ruch idą barki i łokcie, trzeba więc osłaniać piłkę i trzymać ją z dala od nóg przeciwnika. Dzięki rozbudowanemu systemowi symulacji kolizji pojedynki między zawodnikami są różnorodne, a przepychanka w walce o piłkę może potrwać nawet dłuższą chwilę.

Kto zawsze chciał zobaczyć samego siebie na boisku, ma do dyspozycji tryb Wirtualna gwiazda, w którym może stworzyć piłkarza na podstawie własnego zdjęcia i poprowadzić go przez karierę. W drodze na szczyt do zaliczenia jest ponad 200 różnych osiągnięć! Komu będzie mało, może dołączyć do klubu w sieci i rozgrywać mecze 10 na 10 z innymi drużynami złożonymi z graczy na całym świecie. Najlepsi wezmą udział w walce o tytuły mistrzów swojego regionu i świata!

Znacznie rozszerzony tryb treningowy daje możliwość gruntownego przećwiczenia zagrań, sztuczek i rozegrań. Zupełnie nowym elementem jest trening stałych fragmentów gry, pozwalający na szczegółowe rozplanowanie zachowania zawodników podczas wykonywania rzutu wolnego lub rożnego, aby można było stworzony schemat zastosować podczas meczu.

Najważniejsze cechy

Drybling 360°.

Niekiedy o powodzeniu akcji decydują milimetry. Dzięki przełomowemu systemowi dryblingu pod dowolnym kątem masz większą kontrolę nad piłką i możesz wykorzystać nawet najmniejszą lukę w obronie!


Wyszkolenie techniczne.

Całkowicie nowa technika animacji daje nowe możliwości w grze 1 na 1. Zagraj zawodnikiem o nieprzeciętnych umiejętnościach i zobacz, co potrafi zrobić z obrońcą!


Gra ciałem.

Osłanianie piłki, zastawianie się, gra bark w bark - twarda, fizyczna walka pomiędzy napastnikiem i obrońcą to nieodłączna część współczesnego futbolu i nie inaczej jest w FIFA 10.


Poruszanie się zawodników po boisku.

Dzięki udoskonaleniu sztucznej inteligencji zawodnicy Twojej drużyny lepiej czytają grę i dostosowują swoje poczynania do tempa i przebiegu akcji.


Przyjęcie piłki.

Podczas meczu czas i miejsce to często nieosiągalny luksus. Zawodnicy starają się dobrać optymalną pozycję od przyjęcia piłki, aby jak najlepiej i najszybciej ją opanować.


Ustawianie się.

Obrońcy asekurują się i przekazują sobie napastników, aby nie pozostawić luk w obronie. Napastnicy starają się wyjść na pozycję, grają na granicy spalonego i szukają różnych możliwości stworzenia przewagi w ataku.


Dokładne podania.

Zawodnicy mają lepsze wyczucie precyzji, dzięki czemu płynniej przeprowadzisz akcję, dogrywając piłkę do nogi lub na wolne pole.


Realistyczne strzały.

Strzały i zachowanie piłki zostały poddane modyfikacjom, dając w efekcie większy i bardziej realistyczny arsenał uderzeń. Satysfakcja ze strzelenia bramki nigdy nie była tak duża!


Różnorodne możliwości odbioru piłki.

Grając zawodnikiem o wyższym poziomie wyszkolenia, możesz precyzyjnie odebrać piłkę wślizgiem bez urwania nóg rywalowi (i zarobienia kartki). Masz do dyspozycji różne metody odbioru piłki w zależności od sytuacji, np. przecięcie podania wślizgiem, wyprzedzenie rywala w ruchu do piłki lub wybicie górnego podania, które mogłoby otworzyć napastnikowi drogę do bramki!


Wirtualna gwiazda.

Zobacz samego siebie na boisku! Stwórz trójwymiarowy model piłkarza ze swoją twarzą i graj nim w dowolnym trybie. Podnoś jego umiejętności, próbując zaliczyć ponad 200 różnych osiągnięć, a gdy już zdobędziesz wszystko, włącz tryb sieciowy i zostań gwiazdą internetowych boisk!


Inteligencja bramkarzy.

Bramkarze reagują szybciej i potrafią dokładniej ocenić, kiedy warto wyjść do piłki, a kiedy lepiej zostać w bramce. Pole karne jest teraz prawdziwym królestwem golkipera - aby zakończyć akcję skutecznym strzałem, trzeba się postarać!


Realistyczny tryb menedżerski.

Ponad 50 poważnych modyfikacji całkowicie odmieniło tryb menedżerski. Symulacja wyników dokonywana jest na podstawie potencjału zespołów i poszczególnych zawodników. Powodzenie i przebieg transferu zależą od wielu elementów - niełatwo zachęcić gwiazdę do wzmocnienia składu mało perspektywicznego ligowego przeciętniaka! Ponadto konkurencja nie śpi i może skusić zawodnika atrakcyjniejszą ofertą. Rozwój piłkarza w trakcie kariery jest pochodną takich czynników, jak wiek lub kluby w jakim zdobywał umiejętności i doświadczenie.


Szybkie rozegranie.

Jeżeli przeciwnik z premedytacją przerwał grę faulem taktycznym, możesz natychmiast wznowić akcję, zanim zdąży ustawić szyki - sędzia zawsze zdąży dać zasłużoną kartkę później.


Nowy tryb treningowy.

Szlifuj swoje umiejętności w trybie treningowym zawierającym wszystkie elementy gry.


Mistrzostwa wirtualnych klubów.

Załóż ze znajomymi klub w sieci, aby grać w dziesięciu przeciwko drużynom złożonym z innych graczy na całym świecie. Walcz o tytuł mistrza regionu i świata!

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM