Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Black & White 2 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: strategiczna

Premiera w Polsce: 2005-10-14

Wersja: polska

Developer: LionHead Studios

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 49.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: EA Classics | sklep: chwilowo brak

Black & White 2

Jesteś Bogiem Wojny czy Bogiem Pokoju?

Black & White 2 to gra autorstwa Petera Molyneuxa - pioniera gatunku gier boskich - oraz Rona Millara, renomowanego twórcy strategii rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Na kontynuację przeboju z 2001 roku wielu czekało z niecierpliwością.

Wciel się ponownie w rolę wszechmocnego bóstwa i w poszukiwaniu wyznawców przenieś się do niegdyś sielankowego świata, okaleczonego wynalezieniem broni i rozwojem sztuki wojennej. Przy pomocy gigantycznych Chowańców, które wychowujesz od małego, zdobądź szacunek i uwielbienie tubylców. Stwórz społeczność zdecydowaną na podboje lub zmienianie świata drogą pokojową.

Wykonasz stawiane przed Tobą zadania opiekując się ludźmi czy może terroryzując ich? Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie.

Główne cechy

Prowadź wojny, oblężenia i ogromne bitwy lub wykorzystaj swoje umiejętności i potęgę, by zachować pokój.

Zbuduj wielką metropolię zabudowaną różnorodnymi budynkami, konstrukcjami i murami.

Pracuj nad wynalezieniem nowych form uzbrojenia - mieczy i łuków, a nawet machin oblężniczych. Zaprojektuj i zbuduj niepowtarzalne bramy oraz mury obronne, by trzymać zastępy wrogów z dala od miasta.

Rządź krainą przy pomocy Chowańca, którego wybierasz, dostosowujesz, a następnie wychowujesz od małego. Nowy system sztucznej inteligencji umożliwia nauczenie Chowańca sztuki wojennej. Dzięki temu poprowadzi on Twoje armie do boju.

Korzystaj z imponujących cudów, w tym m.in. trzęsienia ziemi czy erupcji wulkanu. Przetestuj wiarę i prężność członków czterech plemion.

Stosując różnorodne taktyki, eksperymentuj, by zapewnić sobie zwycięstwo. Przyglądaj się akcji z poziomu ziemi lub z lotu ptaka. Ciesz się nowym, intuicyjnym interfejsem, za pomocą którego pokierujesz jednostkami jak jedną potężną siłą uderzeniową.

Zbuduj i kontroluj osady w 11 krainach. Od urokliwych rolniczych wiosek z targami i tawernami, aż po ogromne metropolie pełne drapaczy chmur i amfiteatrów.

Rekrutuj mieszkańców swoich wiosek do armii i obserwuj jak z każdą kolejną potyczką rośnie ich doświadczenie bojowe.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM