Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE PRZENOSI SERIĘ NA KONSOLE NOWEJ GENERACJI | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

«« poprzednia wiadomość

następna wiadomość »»

2014-05-04 18:22 | news

CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE PRZENOSI SERIĘ NA KONSOLE NOWEJ GENERACJI

Pierwsze Call of Duty, które tworzone jest w nowym, trzyletnim cyklu produkcji. Pierwsze za jakie odpowiedzialne jest studio Sledgehammer Games.

Potęga zaawansowanych żołnierzy nowej generacji. Potęga trzymającej w napięciu gry aktorskiej Kevina Spacey. Potęga nowoczesnych egzoszkieletów. Potęga zmienia wszystko. Call of Duty: Advanced Warfare to początek zupełnie nowej ery dla serii Call of Duty. Wydawana przez Activision Publishing, Inc. (oddział Activision Blizzard) i tworzona na konsole nowej generacji oraz PC przez Sledgehammer Games, Call of Duty: Advanced Warfare zapewni zapierającą dech w piersiach nową wizję dla tej popularnej serii.

Podjęliśmy kilka ważnych decyzji, koncentrując się na kreatywnym podejściu do Call of Duty: Advanced Warfare. - mówi Eric Hirshberg, CEO Activision Publishing - To pierwsza gra jaka tworzona jest w trzyletnim cyklu produkcyjnym. To także pierwszy raz, gdy za całość odpowiada Sledgehammer Games. Zmieniamy także formułę gry. Nową mechanikę rozgrywki zapewni kombinezon egzoszkieletu. Pojawi się przykuwająca uwagę historia. W pełną charyzmy postać wcieli się jeden z najlepszych aktorów na świecie - Kevin Spacey. Nieźle się bawimy, pracując nad tą grą - mamy nadzieję ze będziecie mieli jeszcze więcej zabawy grając w nią.

Call of Duty: Advanced Warfare przenosi graczy w przyszłość, zapewniając niezapomniane doświadczenia jakby żywcem wyjęte z nagłówków gazet, gdzie zarówno technologia jak i taktyka rozwinęły się w wojnę nowej ery. Akcja rozgrywa się w 2054 roku, kiedy to prywatna firma wojskowa (PMC) dysponuje wystarczająca siłą by ocalić próbującą odbudować się po globalnym ataku na jej wojska ludzkość. Gracz wciela się w postać nowoczesnego żołnierza. Korzystając z dodatkowych możliwości jakie zapewnia egzoszkielet i najnowocześniejszego wyposażenia, gracz wraz ze swoim oddziałem wyspecjalizowanych żołnierzy będzie prowadził walkę w tej wojnie przyszłości.

"To ciekawe doświadczenie pracować z tą ekipą by tchnąć życie w Jonathana Ironsa. Dysponują niesamowitą technologią i nie da się tego porównać z niczym, nad czym wcześniej pracowałem. Ciekawe, jak to się skończy. - mówi zdobywca Oskara, Kevin Spacey.

Call of Duty: Advanced Warfare jest tworzone z myślą o konsolach nowej generacji oraz o PC. To pierwszy raz, gdy wydawca zdecydował się na dłuższy - trzyletni cykl produkcyjny, co pozwoliło studiu Sledgehammer Games spędzić dodatkowy rok nad produkcją. Dzięki dodatkowym możliwościom, Sledgehammer Games zapewni olśniewający, przygotowany z myślą o konsolach nowej generacji produktu, zawierający wiele nowoczesnych efektów graficznych zapewniających fotorealistyczną jakość obrazu. Nowa technologia animacji twarzy spowoduje, że postacie wyglądać będą jak żywe. Wciągająca i zaskakująca fabuła zapewni niezapomniane przeżycia.

Dla nas, dla Sledgehammer Games ten projekt to życiowa szansa. Call of Duty: Advanced Warfare to najbardziej rozbudowana i kreatywna gra nad jaką dotychczas pracowaliśmy. Spędziliśmy niekończące się godziny nad badaniami i nad projektami - pochylaliśmy się nad najdrobniejszymi detalami, wszystko sprawdzaliśmy po dwa razy - mówi Glen Schofield, jeden z założycieli Sledgehammer Games

Michael Condrey, jeden z założycieli i szef studia Sledgehammer Games dodaje, Glen i ja tworzyliśmy nasz zespół mając jeden cel - stworzyć najlepsze dzieło naszego życia. Wiem, że wygląda to na porywanie się z motyką na słońce, ale codziennie przekonuję się jakich utalentowanych mamy ludzi i jak skoncentrowanych nad pracą - zarówno jeżeli chodzi o fabułę, jak o tryb multiplayer. Cieszymy się, że możemy stworzyć kolejny odcinek tej serii i z niecierpliwością czekamy na 4 listopada.

Od dziś, gracze mogą zamówić w przedsprzedaży swój egzemplarz Call of Duty: Advanced Warfare. Planowana data premiery to 4 listopada 2014.

najnowsze wiadomości

» 

inf. prasowa: SERIA CALL OF DUTY W NOWEJ REWELACYJNEJ CENIE!  

» 

inf. prasowa: ZOMBIE ARMY TRILOGY NA POCZĄTKU MARCA 

» 

news: SPONGEBOB HEROPANTS JUŻ DOSTĘPNY NA XBOX 360 I PS VITA 

» 

news: HAVOC JUŻ DOSTĘPNY! 

» 

news: HAVOC ZE ZWIASTUNEM I TRYBEM EGZO ZOMBIE 

» 

inf. prasowa: GEOMETRY WARS 3: DIMENSIONS JUŻ DOSTĘPNE 

» 

news: GRAJ JAK PRO W CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE 

» 

news: CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE DZIEŃ ZERO 

» 

inf. prasowa: SKYLANDERS TRAP TEAM JUŻ W SPRZEDAŻY – TAKŻE NA TABLETY 

» 

news: POTĘGA ZMIENIA WSZYSTKO – NOWY TRYB EGZO PRZETRWANIE 

» 

inf. prasowa: TWIERDZA KRZYŻOWIEC II JUŻ 23 WRZEŚNIA W SKLEPACH 

» 

inf. prasowa: THE BANNER SAGA W EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ JUŻ W POLSCE 

» 

news: NOWOCZESNA TECHNOLOGIA W CALL OF DUTY

» 

news: WERSJA ALFA DESTINY JUŻ NIEBAWEM NA PSN

» 

news: INVASION DLA CALL OF DUTY: GHOSTS

» 

news: PRZEDSPRZEDAŻ CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE

» 

news: WSPARCIE - NOWY TRYB GRY

» 

news: CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE PRZENOSI SERIĘ NA KONSOLE NOWEJ GENERACJI

» 

news: CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE - ZWIASTUN PL

» 

news: ROZGRYWKA Z DESTINY

» 

film: NOWY TRAILER DLA THE AMAZING SPIDER-MAN 2

» 

news: ONSLAUGHT ZA DARMO NA PSN

» 

news: PO CO KOMU ZĘBY?

» 

news: WESOŁYCH śWIĄT

» 

news: GŁOS SIERżANTA

» 

news: SNOOP DOGG W GHOSTS

» 

news: TURNIEJ GHOSTS NA BGT

» 

news: DATA PREMIERY DEVASTATION NA PC I PLAYSTATION

» 

film: MAYDAY W WYGINIĘCIU

» 

news: NADCIĄGA DEWASTACJA

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM