Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Colin McRae: DiRT | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 12 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: samochodowa

Premiera w Polsce: 2007-09-14

Wersja: angielska

Developer: Codemasters Software

Wydawca: Codemasters

Cena w sklepie LEM: 249.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» 

łatka 1.22

» 

Łatka 1.2

PlayStation 3 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Colin McRae: DiRT

Colin powraca - przystosowany do pracy z konsolami i pecetami najnowszej generacji.

Pozostało zamiłowanie do szczegółu, premiowany model jazdy i realistyczne opcje. DIRT zaskakuje najpiękniejszymi jak do tej pory samochodami, wypadkami i krajobrazami. Co nowego poza tym? Po pierwsze różnorodność - obok klasycznego rajdu na gracza czeka wiele nowych trybów i konkurencji. Pojedynki na odcinkach crossover? Karkołomne wyścigi górskie np. Pikes Peak? Wyścigi samochodowe na krótkich, okrężnych trasach biegnących w trudnym terenie z ponad 10 pojazdami jednocześnie? Długodystansowe rajdy w ciężarówkach? Szalone wyścigi po bezdrożach samochodami typu buggy? W DIRT masz to wszystko. Fantastyczna grafika i udźwiękowienie zmieniają legendarny smak gry, w smak prawdziwych wyścigów rajdowych: nasycone kolory, wspaniała roślinność i porażająca akustyka w trybie surround w parze z przystępnym, ale zawsze realistycznym modelem jazdy, tworzą absolutne wydarzenie nowej generacji. Naturalnie włącznie z widowiskowym przedstawieniem uszkodzeń i odurzającym uczuciem prędkości. Coś więcej niż rajd etapowy: Colin McRae:DiRT rewolucjonizuje popularną serię Colinów i funduje miłośnikom gier rajdowych najbardziej pasjonujące i najbliższe rzeczywistości przeżycia off-roadowe wszechczasów.

Gigantyczne spektrum - olbrzymi wybór off-roadowych dyscyplin i konkurencji, jak klasyczny rajd, wyścigi górskie, rallycross czy wyścigi długodystansowe na wielu oryginalnych trasach rajdowych w 10 krajach, m.in. podjazd na Pikes Peak (Colorado) lub wyścig na torze Brands- Hatch.

Fantastyczna grafika i model zniszczeń - niespotykana dotychczas wierność szczegółom dzięki najnowocześniejszemu silnikowi nowej generacji NEON: ślady poślizgowe, zadrapania lakieru, samochód ulegający totalnej deformacji i model zniszczeń środowiska.

Olbrzymi wybór samochodów - od WRC przez buggy, prototypy, sprintcars, pick-upy, ciężarówki po samochody długodystansowe.

Tryb gry sieciowej dla maksymalnie 100 rywalizujących graczy, do tego łącznie osiem różnych trybów online, z rozgrywkami solowymi i zespołowymi.

Wersje Colin McRae: DiRT, akcesoria itp.: 360, PC

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM