Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Command & Conquer: Red Alert 3 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: strategiczna

Premiera w Polsce: 2008-11-14

Wersja: angielska

Developer: EA Games

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 209.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Command & Conquer: Red Alert 3

Witajcie ponownie, towarzysze. Minęło zbyt wiele czasu...

Potężne sowieckie mocarstwo padło. Gdy na Kreml wkroczyły siły Aliantów, generał Krukow i pułkownik Czerdenko w desperacji postanowili skorzystać z tajnej, niesprawdzonej jeszcze broni: sowieckiego wehikułu czasu.

W przeciągu jednej chwili zmienili historię, aby doprowadzić Aliantów na krawędź zagłady, a kraj pod rządy pierwszego sekretarza Czerdenki. Jednak stłamszenie potęgi Zachodu pozwoliło na spokojną ekspansję Cesarstwa Wschodzącego Słońca, a cesarz Yoshiro postanowił wybrać ten moment na dokonanie ataku.

Gdy jego armie zagroziły zarówno siłom Aliantów, jak i Sowietów, Krukow i Czerdenko zaczynają kwestionować sens swoich posunięć...

Rozpoczyna się III wojna światowa.

Najważniejsze cechy

Wielki powrót serii Red Alert!

Red Alert 3 przynosi wszystkie ulubione elementy serii: humor, przerysowaną fabułę oraz szybką, nastawioną na akcję rozgrywkę - jednocześnie wprowadzając zupełnie nowe opcje, takie jak kampania rozgrywana w trybie współpracy oraz zwiększony nacisk na manewry morskie.

Współpraca w dobrym stylu

każda misja została zaprojektowana od podstaw z myślą o rozgrywce w trybie współpracy. Połącz siły i walcz wspólnie ze znajomymi w sieci lub z jednym z dziewięciu dowódców sterowanych przez sztuczną inteligencję - po trzech dla każdej frakcji. Wszyscy mają unikalną osobowość oraz styl gry, który może okazać się przydatny w zależności od sytuacji.

Panuj nad morzami, podbijaj świat

dzięki jednostkom wodno-lądowym oraz bazom budowanym na wodzie, możesz po raz pierwszy sprawdzić, jak prezentuje się klasyczna rozgrywka w stylu C&C na pełnym morzu. Zdobądź przewagę strategiczną kontrolując morskie zasoby i przygotowując oskrzydlające ataki ze wszystkich stron.

Nowe zagrożenie ze wschodu

Cesarstwo Wschodzącego Słońca wprowadza terror technologiczny, posiadając jednostki zainspirowane klasyką science-fiction, sztukami walki oraz robotyką. Futurystyczne jednostki Cesarstwa mogą zmienić swą postać i specjalizują się w walce na morzu.

Gwiazdorska obsada

filmy, z których słynie seria dostępne są teraz w wysokiej rozdzielczości, oferując ponad 60 minut materiału z udziałem największej liczby gwiazd w historii serii Command & Conquer.

Czy ktoś wątpi w powrót Red Alert?

opancerzone niedźwiedzie, delfiny dźwiękowe, szturmowcy Tesli, wściekłe psy bojowe, ludzkie armaty oraz Tania.

Wersje Command & Conquer: Red Alert 3, akcesoria itp.: PC

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM