Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Madagaskar 2 | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 7 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: dla dzieci

Premiera w Polsce: 2008-12-12

Wersja: polski dubbing

Developer: Beenox Studios

Wydawca: Activision

Strona: Madagaskar 2

Cena w sklepie LEM: 49.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Madagaskar 2

W trzy lata po premierze pierwszej części Madagaskaru - ciepło przyjętej zarówno w postaci skrzącego się humorem filmu, jak i dobrej gry familijnej - wydana zostaje część druga. Uwięzione na Madagaskarze zwierzaki z nowojorskiego zoo biorą się za wielką ucieczkę, która - z przyczyn obiektywnych - kończy się awaryjnym lądowaniem w Afryce.

Tam przyjaciele z poprzedniej części - lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman, hipopotamica Gloria, zgraja cwanych pingwinów oraz król Julian - nie chcą, ale muszą, więc ruszają na pełną akcji wyprawę celem uratowania zagrożonej sawanny. Seria ich zakręconych przygód przekłada się na 12 różnorodnych poziomów oraz mini-gierek, czyli tego co tygryski w wieku od lat 3 do 100 kochają najbardziej. A do powyższego dodać trzeba niebanalne tryby gry dla wielu graczy - zarówno w modnym trybie kooperacji jak i współzawodnictwa.

Polscy gracze otrzymują Madagaskar 2 w wersji w pełni zlokalizowanej (wydanie na PC) - przez to samo studio, które przygotowało rodzimy dubbing filmu, również więc z udziałem tych samych aktorów. Wśród nich, jako król Julian, niezrównany Jarosław Boberek, gwarant świetnych gadek.

Postaci, ich animacje oraz scenerie zostały stworzone przy współpracy ze studiem filmowym DreamWorks i stanowią bądź bezpośrednie przeniesienie lokacji z filmu, bądź zostały dodatkowo rozbudowane specjalnie pod kątem gry. Gracze przejmują kontrolę nad Martym, Alexem, Melmanem, Glorią, pingwinami, królem Julianem oraz debiutującym Moto Moto. Każda z postaci posiada swoje unikalne umiejętności, a korzystanie z nich adekwatne do zaistniałej sytuacji to klucz do sukcesu w grze.

Silny lew Alex dobrze skacze, wspina się po lianach i sprawdza się w walce, a także potrafi przestraszyć przeciwników głośnym rykiem lub obrzucić ich owocami. Szybki Marty jest w stanie nie tylko dobrze biegać i skakać, lecz również rozdzielać na prawo i lewo mocne kopniaki. Hipohondryk Melman zna się na leczeniu, zaskakująco dobrze tańczy, a ponadto jest w stanie latać, lepiej lub gorzej udając helikopter. Puszysta hipopotamica Gloria jest w stanie dosłownie przybić przeciwników, lecz przede wszystkim świetnie pływa oraz nurkuje.

Zgraja cwanych pingwinów oznacza zaś akcje w ukryciu, wytrwałość i ochoczość w przechytrzaniu ludzi, a także prowadzenie pojazdów tudzież posługiwanie się innych sprzętem mechanicznym, łowienie ryb oraz strzelanie. Samozwańczy król lemurów, artysta z urodzenia - przezabawny Julian - pozwala dostać się do szczególnie trudno ukrytych obiektów, a przy tym śpieszy graczom z wszelką pomocą i naukami, jakich mogą potrzebować na niełatwej misji ocalenia dzikiej przyrody.

Cudaczny wachlarz stworzeń uzupełnia nowa postać hipopotama Moto Moto, którego nieodparty czar (zapytajcie Glorii) oraz wyczucie rytmu przychodzą z pomocą, ilekroć gracze staną w obliczu problemów natury muzycznej.

Siedem grywalnych postaci (bądź dziesięć - zależy, jak liczyć pingwiny) powinno wystarczyć, by bez stresu, ale nie bez spazmów śmiechu przejść 12 poziomów rozsianych po sawannie i dżungli, by stawić czoła i błotnistemu bajoru, i zalanej grocie. By, gdy zajdzie potrzeba, pływać, nurkować, ścigać się, robić zdjęcia, grać w piłkę czy tańczyć, czyli w skrócie: wyginać śmiało ciało!

Gry podobne, dodatki itp.: Madagascar: Escape 2 Africa

Wymagania sprzętowe

system: Windows XP / Vista

procesor: Pentium 4 1.7 GHz, Athlon 2100+

pamięć: 512 MB RAM (XP), 1024 MB RAM (Vista)

dysk: 7.3 GB wolnego miejsca

grafika: ATI Radeon X1300 128 MB RAM, NVIDIA GeForce 6600 128 MB RAM (chipsety wbudowane w płyty główne nie są obsługiwane)

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM