Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Mirror's Edge | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2008-11-14

Wersja: angielska

Developer: Digital Illusions

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 209.90 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Xbox360 | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Mirror's Edge

W mieście, w którym przepływ informacji jest ściśle kontrolowany, poufne dane transportują zwinni kurierzy zwani Sprinterami. W na pozór utopijnym raju popełniono zbrodnię i wrobioną w nią Twoją siostrę. Teraz polują na Ciebie.

Niegdyś to miasto tętniło życiem; choć brudne i niebezpieczne, było wspaniałe i pełne energii.

Teraz jest inne..

Zmiany następowały powoli. Większość w ogóle ich nie zauważyła lub po prostu je zaakceptowała.

Wybrali wygodnie życie.

Nie wszyscy...

To oni zostali naszymi klientami.

W mieście, w którym przepływ informacji jest ściśle kontrolowany, poufne dane transportują zwinni kurierzy zwani Sprinterami. W na pozór utopijnym raju popełniono zbrodnię i wrobioną w nią Twoją siostrę. Teraz polują na Ciebie.

Jesteś Spritnerką, na imię masz Faith, a ta innowacyjna gra akcji przedstawia Twoją historię.

Witaj w niebezpiecznym świecie Mirrors Edge! Wcielasz się w rolę wyjątkowej bohaterki, by przemierzyć miasto w sposób przyprawiający o zawrót głowy. Historia Faith pochłonie Cię bez reszty - spodziewaj się dynamicznych pojedynków i efektownych pościgów na wysokościowcach. W tej grze doświadczysz niespotykanego wcześniej wrażenia ruchu i perspektywy.

Przeżyjesz czy zginiesz? Wyskoczysz wysoko w powietrze czy spadniesz w dół? Jedno jest pewne, w tym mieście nauczysz się szybko biegać. Twórcy kultowej serii Battlefield przedstawiają przygodową grę akcji, jakiej jeszcze nie było!

Najważniejsze cechy

Rusz się: w niewiarygodnie efektowny i płynny sposób biegaj po ścianach i przeskakuj najtrudniejsze przeszkody. Arsenał możliwych do wykonania akrobacji gwarantuje Tobie przewagę i zbawienie w nieprzyjaznym miejskim środowisku.

Wczuj się: w każdy oddech, każdą kolizję i każde uderzenie. Wysokości przyprawiają o zawroty głowy, ruch postaci jest niezwykle naturalny, a przecinające powietrze kule skutecznie podnoszą poziom adrenaliny.

Zmierz się: walcz i uciekaj. Szybkość i zwinność głównej bohaterki pomogą uniknąć poważnych konfrontacji w trakcie śmiałych ucieczek. Możesz też unieszkodliwiać i rozbrajać nieuważnych przeciwników. Mirrors Edge to niespotykana mieszanka biegania, łamigłówek, strategii i walki.

Uwolnij się: Sprinterzy postrzegają miasto w niecodzienny sposób. Zobacz tzw. flow - dachy stają się ścieżkami, możliwościami i drogami ucieczki. Flow trzyma Cię w biegu, trzyma Cię przy życiu.

Wersje Mirror's Edge, akcesoria itp.: PS3, PC (EA Classics)

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM