Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
MySims | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 3 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: symulacyjna

Premiera w Polsce: 2007-09-21

Wersja: angielska

Developer: Maxis

Wydawca: Electronic Arts

Cena w sklepie LEM: 229.00 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

Nindendo Wii | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

MySims

MySims to opowieść o przygodach uroczych, lecz nieco dziwacznych postaci.

Ta zupełnie nowa gra pozostanie wierna założeniom cyklu The Sims, dając wam pole do kreatywnego popisu w ramach klasycznej, swobodnej rozgrywki, która zdążyła zachwycić ludzi na całym świecie.

Zabawa rozpoczyna się od tworzenia przypominających zabawki Simów, odzwierciedlających wasze cechy osobiste i podejście do życia. Warkocze, czapki z daszkiem, dredy, irokezy - to tylko niektóre z propozycji podkreślających wyjątkowość głównych bohaterów. Stylistyka gry będzie z pewnością sporym zaskoczeniem dla wielu z was - oryginalny klimat grafiki to coś zupełnie nowego w porównaniu do tego, co do tej pory można było zobaczyć w kolejnych odsłonach The Sims i The Sims 2. Odblokowując nowe ubrania, fryzury i akcesoria będziecie stopniowo poznawać niezwykłe możliwości wyrażania samych siebie. A to dopiero początek!

MySims przenosi do cudownego, nieco zapuszczonego miasteczka, które należy przebudować wedle własnego uznania. Posługując się rozmaitymi narzędziami projektujecie meble i sprzęty gospodarstwa domowego, a także stawiacie nowe miejsca zamieszkania i firmy. Takich możliwości ingerencji w świat Simów jeszcze nie było!

W miarę rozwoju sytuacji na ekranie pojawiać się będą kolejni mieszkańcy miasteczka, zlecając interesujące zadania do wykonania. Budowa pieca dla lokalnej pizzerii czy wykończenie dachu hotelu obleganego przez turystów to dwa najprostsze przykłady. Przyznawane w zamian nagrody - w postaci specjalnych elementów dekoracyjnych, wzorów itp. - okażą się niezwykle pomocne w tworzeniu wyjątkowego świata. Niezbędny okaże się gustowny dobór stylistyki wnętrz i wyglądu budynków, co w istotny sposób wpływa na samopoczucie i zachowanie mieszkańców oraz turystów.

Chcemy, by gra MySims proponowała zabawę, jakiej jeszcze nie było. - mówi Tim LeTourneau, główny producent tego tytułu. Oferując ogrom narzędzi do kształtowania własnego świata, utwierdzamy graczy w przekonaniu, że wszystko zależy wyłącznie od nich. W MySims liczyć się będzie każda, nawet najdrobniejsza zmiana!

Wersje MySims, akcesoria itp.: PC

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM