Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Overlord | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: fabularna

Premiera w Polsce: 2007-09-28

Wersja: angielska

Developer: Triumph Software

Wydawca: Codemasters

Cena w sklepie LEM: 49.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Overlord

Rabowanie i plądrowanie: to nie miejsce dla wrażliwych - tylko najbardziej parszywe charaktery mogą zyskać miano wszechwładnego Overlorda.

Był sobie kiedyś…ale dobrzy towarzysze, którzy niegdyś pokonali posępnego Overlorda, w międzyczasie zajęli jego miejsce, a mieszkańcom ich królestw wcale nie jest do śmiechu. Nadchodzi czas, gdy zło znowu rośnie w siłę. Czas na nowego Overlorda!

Po co jednak brudzić sobie ręce? W świetnej przygodowej grze akcji OVERLORD gracz posyła w tumult wiernych sobie zbirów, zamiast wszystko robić samodzielnie. Jako parszywy Overlord dowodzi całą armią tych złośliwych gnomów, których ulubione hobby można z czystym sumieniem opisać jako plądrowanie i rabowanie. Ich lojalność nie zna przy tym granic - jak również ich głupota. Tak więc Overlord ciągnie z tuzinami gnomów przez kraj, cały czas szukając pieniędzy i skarbów.

Hobbici, ludzie, elfy, karły - wszystkie stereotypowe postaci fantasy są tu przedmiotem kpiny. Przecudne krajobrazy do odkrywania, wiele czarnego humoru i wymagające zagadki, w których indywidualne cechy charakteru poszczególnych ras zbirów mogą być dowolnie komponowane, w połączeniu ze wspaniałym, ironicznym designem postaci, zadbają o wyjątkowe w swoim rodzaju przeżycia związane z grą. Zaledwie zły lub naprawdę, ale to naprawdę parszywy- to dla gracza Overlorda kwestia sumienia.

Wersje Overlord, akcesoria itp.: 360

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM