Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /site.lem.com.pl/admin/lem_db_open.php on line 6
Armed Assault: Queen's Gambit | Licomp Empirical Multimedia

about us | o firmie | kontakt | linki | zapisz się na NEWSLETTER

Strona główna
Wyszukiwarka gier, wiadomości i plików do pobrania

Kateg. PEGI: od 16 lat (co to jest PEGI?)

Gatunek: zręczn. (FPP)

Premiera w Polsce: 2007-10-05

Wersja: angielska

Developer: Bohemia Interactive Studio

Wydawca: 505 Game Street

Cena w sklepie LEM: 49.99 zł

Wiadomości dotyczące gry

» Lista jest pusta

Pliki powiązane z grą

» Lista jest pusta

komputery PC | wydanie: podstawowe | sklep: chwilowo brak

Armed Assault: Queen's Gambit

Queen's Gambit to dodatekdo głośnej gry ArmA: Armed Assault, najlepiej sprzedającego się symulatora walki stworzonego przez specjalistów od symulacji wojskowej w Bohemia Interactive Studio.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Windows 2000/XP/Vista, Oryginalna gra Armed Assault, Pentium 4 2.5 Ghz, RAM 512 MB, Grafika: Geforce 6600GT 256 RAM/Radeon x800 256 RAM, Pixel Shader 2.0, 6 GB miejsca na dysku

Queen's Gambit to dodatek do głośnej gry ArmA: Armed Assault, najlepiej sprzedającego się symulatora walki stworzonego przez specjalistów od symulacji wojskowej w Bohemia Interactive Studio. Nowe kampanie, misje, środowisko oraz nowe tryby w grze sieciowej.

Dodatek zawiera najnowszy patch 1.08, który dodaje do gry nowe bronie oraz pojazdy. Wprowadza również wiele multiplayerowych i technicznych ulepszeń, dzięki którym w końcu amerykańscy gracze będą mogli walczyć na tych samych polach walki, co reszta graczy.

Nowe kampanie

Konflikt na Rahmadii

Prawdziwe zakończenie historii ArmA: Armed Assault z wielkimi bitwami mającymi miejsce

w obrębie masywnych fortyfikacji na wyspach Rahmadii oraz całkiem nowej Porto. Twoją misją jest zlokalizowanie wrogów uciekających przez góry na wyspę Rahmadia, gdzie wyzwolona armia Sahranii przegrupowuje się i przygotowuje swoje ostateczne powstanie. Natomiast, rozstrzygającą walkę stoczysz na wspaniałej, piaszczystej wyspie Porto.

Królewski Poker

Tytułowy zestaw 7 misji rozgrywa się osiemnaście miesięcy po wydarzeniach

z ArmA: Armed Assault, grupa świetnie wyszkolonych najemników przybywa aby pomóc rządowi w delikatnych sprawach, których armia nie może rozwiązać. Jednakże coś w tej sprawie śmierdzi. Bądź więc gotowy na podstępną grę, która ma wiele (zależnych od twoich akcji) zakończeń.

Nowe otoczenie

Porto

Porto, to mała i piaszczysta wyspa położona niedaleko wybrzeża Sahranii, mieści się na niej małe miasto oraz trochę porozrzucanej roślinności. Otoczenie miejskie

z wąskimi uliczkami łączy się z rozciągniętą otwartą przestrzenią, którą porastają skupiska drzew. Ta mapa została zaprojektowana dla mniejszych scenariuszy multiplayerowych i oferuje perfekcyjne otoczenie do mniejszych walk w terenie miejskim. W porcie zobaczymy marynarzy służących królowi Sahranii, jest to również miejsce tranzytu do południowego portu Sahranii.

Sahrania kilka lat później

Sahrania po kilku modyfikacjach pokazuje duży postęp od czasów pierwszej części ArmA: Armed Assault.

Tryb Multiplayer

Bitwa o Porto

Capture and Hold scenariusz dla 40 graczy. Przejąć część centrum Porto. Obie strony korzystają z najlepszego uzbrojenia jednostek pancernych, wkładają swój najlepszy ekwipunek (włączając w to pancerz) i bronią przejętych części miasta. Powtarzalność tej szybkiej i intensywnej akcji wzmacnia możliwość różnych ustawień pory dnia, pogody czy czasu gry.

Miejska Obława

Tryb współpracy MP scenariusz zaprojektowany dla 6 najtwardszych żołnierzy oddziałów specjalnych, których zadaniem jest usunąć różne urządzenia OPFOR

w Porto. Jedyną drogą do ukończenia tego zadania na nieprzyjaznym i zamkniętym terenie w określonym czasie jest przechytrzenie strażników SLA i poleganie na członkach własnej drużyny.

Copyright © 1997-2019 Licomp Empirical Multimedia. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszelkie loga, zdjęcia ekranów i elementy graficzne są własnością odpowiednich firm.

Projekt i wykonanie serwisu WWW: Dobra Kompania.

»» Oferta sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Art. 71 K.C.).

Fanpage LEM